SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LION...Jeść czy nie jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
do smis88, Booster jest pyszny, to mój ulubiony batonik białkowy, smakuje jak marcepan i można zapomniec o głodzie na kilka godzin, takze polecam, przetestowalam na wyjezdzie zimowym na snowboard kiedy nie bylo mozliwosci zjesc cos sensownego i wokół sama pizza i fast-foody.

a jesli chodzi o dziewczyne co je 800kcal, to no comments...
tragedia i wyniszczanie organizmu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
marchewke odradzam ze względu ze 100gram ma sporo węglowodanów a jedna marchew waży wiecej więc ani się nie najesz ani się nie zapchasz a już może nawet przekroczyłeś limit 30gram węgli na co na CKD trzeba uważać


Ty Dorcius spokojnie możesz marchew jeść ale ja polecam brokuły i kalafiora polanego maślanką albo kefirem czy jogurtem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
nie chce mi sie czytac wczesniejszych postow, ale przy ckd powinnien miec msce okres wprowadzenia 11-14 dni

a pozatym dorcia, myslalam, ze ty juz nie chce chudnac

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
No włąsnie ja nie jestem na CKD i nie chce sie juz odchudzac:) to mi marchewke wolno szamac:)
Z tym kalafiorem to sprobuje,dzieki za pomysł Rothen.
No i musze przyznac sie bez bicia ze ja wogole nie uzywam oleju(wiem ze lej nie jest polecany ale ja nawet Oliwy z oliwek nie uzywam) gdzy"smaze" Jak np przygotowywuje filety rybne to normalnie wrzucam na patelnie i odrobine wody dodaje i mi to smakuje.Jak przygotowywuje taką mrożonkę warzywną to tez nic nie dolewam,mozna powiedziec ze dusze to co mam na patelni:) Wiem ze tłuszcz jest potrzebny ale czy moge dostarczac go pod postacia orzechów włoskich? tak z 20g.
Aha no i teraz Wam powiem co zjadłam na kolacje.1/3 szklanki jogurtu naturalnego bez cukru dorzuciłam 2 łyzki otrębów, + ok 50 surówki + poł marchwi + jedna kromka chleba Wasa z sałatą i wędliną.
No i czy moze byc taki posiłek?Nie wiem czy dobrze dobrane produkty,czy moze byc takie połączenie?
Wiem ze wiekszosc (jak nie wszyscy) z Was na ten chlebek Wasa zapatruje sie negatywnie bo za bardzo przetworzony,ale jak bym jadła go jako dodatek max2 sztuki dziennie to chyba nic by sie nie stało

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
..stalo by sie ==> przekroczysz dzienne zapotrzebowanie kcal i zaczniesz tyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Te wioslarz ze styksu ,SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 408
Dziękuję _mimi_ jako jedyna z tylku osób odpowiedziałaś na moje pytania

W poznawaniu siebie odnajduję pełnię szczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
sims sorry ze wciełam sie Tobie w temat ale tu jakos wiecej osób zaglada i łatwiej znalesc mi odpowiedz na moje pyatnia:)
czekam na odpowiedzi odnosnie mojego ostatniego wpisu

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Wasa OK możesz je dodawać (nie wliczać) 2 kromek, orzechy włoskie jak najbardziej jest to jedno z najlepszych źródeł tłuszczy i co najważniejsz bardzo zdrowe

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
a ja tez mam pytanie jezeli mozna w diecie mam 3 jajka,czarny chlebek i oliwa czy moglabym zamiast tego chlebka wziasc troche otrebow i zrobic sobie omlet np. ?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki ryżowe

Następny temat

co jeść aby schudnąć i urosnąc?

WHEY premium