SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka-siła,masa ,definicja ,wytrzymałość siłowa

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 21877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja już od dłuższego czasu lecę na 4 posiłkach plus ewentualnie suple okołotreningowe i dobrze mi z tym

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojan
robie zarzuty ,ale obecnie od ud w gorę ,a nie jak w waszym konkursie z podłogi,ale bardzo mi sie to widzi i bedę rózne opcje wykonywal ,wyciskanie z wybiciem z nog robiłem juz

?????zastanawiam sie czy cos takiego z hantlami da radę???

te zarzutopodobne elementy ,to dla mnie raczej nowosci ,nigdy nie robilem tego ,no moze raz roku :)albo radziej

to jest tez fajne jako rozgrzewka przed treningiem siłowym ,no i na kondychę tez dziala ,nie przychodzi mi inne cwiczenie silowe przy ktorym mozna miec taka zadyszke ,no moze m.ciag ,ale tez chyba mniej

Zmieniony przez - CZUNGA w dniu 2013-12-30 13:52:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...

Zmieniony przez - CZUNGA w dniu 2013-12-31 12:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...

Zmieniony przez - CZUNGA w dniu 2014-01-01 00:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
CZUNGA

zastanawiam sie czy cos takiego z hantlami da radę???


Da radę. I fajnie jest bo silniejsza ręka nie pomaga słabszej i trzeba tyrać. Oczywiście mowa o wyciskopodrzutach. Zarzut hantli na klatkę mógłby poturbować niechcący.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Czunga - żyjesz tam i trenujesz? Jak zdrowie i samopoczucie? Kontuzje zaleczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Czunga strzelił focha, pewnie za jakiś czas pojawi się znowu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
Czunga strzelił focha, pewnie za jakiś czas pojawi się znowu


z tego co znam czunge trenuje i trenował będzie,raz lepiej raz gorzej,zadnych zrywów raz na kilka lat,celuje w kulturystyke ,a nie w cos obok ,powiedział mi ,ze w tym dziale panuje anoreksja i nie pasuje tutaj,wróci jak też zachoruje :)

może latem ,bo wtedy symptomy choroby najbardziej atakują :)

jak zwykle trenuje mało objętościowo,to to mu służy i od tego rośnie ,z zasad fbw przerzucil sie na zasady push pull
1.dzien -klatka ,barki ,triceps,czworogłowy uda,brzuch
2.dzien .najszersze ,grzbiet,biceps ,tył barkow ,dwugłowy uda ,łydki

pzdr:)

















Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-01-20 17:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480


przekaż Chundze że trochę brakuje jego ciętych ripost, no i nie wszyscy z działu 35+ redukują, niektórzy robią masę
ja teraz lecę techniką FBW 15/10/5 i bardzo mocno sobie chwale

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 2 dzieniki-niedzienniki :),no ,a nawet 3 były tylko po tym jak mi knife po karku skakał ,poprosilem ,zeby skasowano ten pierwszy,bo lekki chlewik tam się narobił,banów było wiele co o dziwo sprawiało mi niesamowitą radochę,jakis tomasz też sie produkował i radził ,miał chłop powołanie jak ch** hle hle

swoją drogą jak teraz sobie tak mysle ,to szkoda ,ze gościa nie ma(knife) -dużo wnosił do tego działu i nie jednego na prostą by wyprowadził,z niektórych jego uwag do dzisiaj korzystam

jedna z takich rzeczy było zwrocenie uwagi podczas treningow na równomierny rozwoj pleców ,do klatki,tzn miesni pchających ,klata ,barki triceps ,do miesni ciągnących plecy ,grzbiet i biceps ,to zaowocowało tym ,ze moje plecy stały sie silniejsze i większe ,a roznice wyrownaly sie ,obecnie staram sie np ,wyciskac tym samym cięzarem co wiosłowac
polubiłem tez mniej znane ćwiczenie jakim jest wiosłowanie koncem sztangi jednorącz
dobra spadam mam klienta, pomylek nie porawiam blaj !!!!

knife wróc ! jak ten pepe hehe




Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-02-06 16:50:23

Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-02-06 17:03:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok Treningu

Następny temat

Dieta dla 40 latka

WHEY premium