SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka-siła,masa ,definicja ,wytrzymałość siłowa

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 21879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
CZUNGA - zawiodłeś mnie!
Takie doświadczenie a tu "zajechanie się"!

Trening na miarę własnych możliwości - a dieta wg upodobań i wyliczeń (przekonuję się, że trzeba nauczyć się liczyć aby w miarę szybko dojść do zadowalających wyników).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darnok!
zaraziłem się od Ciebie depresją gangstera he he

Ojan!
żle sobie to wszystko przemyślałem ,wydawało mi sie ze jak bede trenował grupe bardzo intensywnie ,ale rzadko /rzadziej jak 1 w tygodniu/ bedzie ok i bede mial czas na dobrą regenerację,jednak myliłem sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amidoman
To chyba właściwa decyzja, chociaż niełatwa. Trzymam kciuki za wykeczenie kontuzji i powrót do treningów.


dzięki za dobre słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZUNGA
Amidoman
To chyba właściwa decyzja, chociaż niełatwa. Trzymam kciuki za wykeczenie kontuzji i powrót do treningów.


dzięki za dobre słowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZUNGA
Darnok!
zaraziłem się od Ciebie depresją gangstera he he

Ojan!
żle sobie to wszystko przemyślałem ,wydawało mi sie ze jak bede trenował grupe bardzo intensywnie ,ale rzadko /rzadziej jak 1 w tygodniu/ bedzie ok i bede mial czas na dobrą regenerację,jednak myliłem sie.


Cale szczescie czas leczy rany i tego rodzaju depresja daje sie leczyc treningiem :)

Ludzka rzecz bladzic i mylic sie. Mi sie wydaje ze pomysl moze nie jest az taki zly tylko przesadziles z iloscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
CZUNGA

Ojan!
żle sobie to wszystko przemyślałem ,wydawało mi sie ze jak bede trenował grupe bardzo intensywnie ,ale rzadko /rzadziej jak 1 w tygodniu/ bedzie ok i bede mial czas na dobrą regenerację,jednak myliłem sie.

W moim wieku (i być może młodszym) dla celów utrzymania i niewielkiego wzrostu muskulatury treningi powinny być częstsze (2x w tygodniu grupa mięśniowa) ale z zachowaniem poprawnej techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jak tu żyć bez treningu ?????? człek sie rzadziej myje ,gorzej odżywia,a dzien jakis pusty bez siłki mej kochanejjjjjjjjjjjjjjjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
CZUNGA - no to przypakuj trochę!
Życie najważniejsze!
Zdrowie może poczekać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jutro zaczynam trening w nowej siłce ,ciężko było wytrzymac bez treningu 6 dni , a 2-óch tygodniach to nawet nie wspomnę, nie dam rady siedziec bezczynnie na dupie dłużej ,juz z treningiem mi lżej jakoś

tu sie teraz pobawię,dorwałem tani karnet za 69 zł ,to moze zostanie pare groszy na jakis basen ,albo cos







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja nowa siłka i fota z najlepszym ćwiczeniem na klatę




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok Treningu

Następny temat

Dieta dla 40 latka

WHEY premium