SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z Was jest największy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
I co trenerze Pirat? Czekam na odpowiedź.

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2195
A jak u ciebie z rzeźbą, masz jakiś ciekawy przepis.
myśle że jesteś na tyle doświadczony, że robileś kiedyś rzeźbę.
pozdrawiam

janek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2195
A tak w ogóle to mnie interesuja szczegóły bo też chcę byćcoraz wiekszy. niestety nie chcę brac SA.

janek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2195
czy myslicie ze na czysto da sie dorobić 50-siątek

Zmieniony przez - janusz w dniu 2001-08-13 21:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Mysle ze w niektórych szczególnych przypadkach jest to mozliwe, ale jak to wyglada jesz co 3 godz.jestes niewolnikiem silowni-warto uwazac by silownia nie stala sie celem samym w sobie i obsesja.
Koksy bierze sie po to min.zeby nie miec 100 w pasie albo jak sie ma zeby na diecie wraz z spadkiem tluszczu nie "polecial" mięsień.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam...

Metrowiec - gratuluję osiągnięć... wyglądasz OK.
Biorąc jako przykład Twoje zdjęcie - to ja mam nieco gorszą rzeźbę od Ciebie, ale jednak wydaje mi się, że pomimo moich 100cm w pasie to mam trochę lepsze proporcje - jestem szerszy w barkach.
Te 100cm jest stąd, że jak się mierzę to jestem kompletnie wyluzowany - tzn. nie napinam, ani nie wciągam brzucha.

Janusz - ja o rzeźbę nie dbam (może nie do końca)- póki wyglądam w miarę dobrze, czyli jak kulturysta, a nie jak 120kg tłuścioch to jest OK.
Próbowałem się kiedyś rzeźbić (ok.2 lata temu) na L-karnitynie OLIMPA - wynik: po 2tyg. w łapie 1cm mniej, ale w lustrze żadnych zmian jeśli chodzi o tłuszcz. Wynika z tego, że leciały mi tylko mięśnie (sposób na rzeźbę zaczerpnąłem z jakiejś gazety kulturyst.)

WNIOSEK: Ludzie nie próbujcie się rzeźbić póki nie zrobicie wystarczającej masy (mięśniowej).
Znam takich (ok.50% na mojej siłowni), którzy przez zimę wypracują te 10kg, na wiosnę NIBY wyrzeźbią (stracą...) 5kg, w wakacje zrobią sobie miesięczną przerwę w treningach
i stracą kolejne 5kg - LUDZIE - przecież to strata i czasu i pieniędzy.....
...na pewno znacie takich ludzi, a może niektórzy z Was sami tak robią....

Najbardziej wkurzają mnie tacy - muszę to powiedzieć, może wtedy mi ulży - którzy przychodzą pierwszy raz na siłownię i zaczynają swój trening od brzuszków....?!?!?!?!?!
Chudy jak palec - ale robi brzuch ...!!!??? - czy to nie kretynizm ?!
To samo dotyczy tych, którzy mają po 35 w łapie....

Dobra wystarczy tego głupiego gadania....

Pozdrawiam wszystkich atletów - Ludzie obejrzyjcie sobie zdjęcie Metrowca i z niego bierzcie przykład, a nie z kumpla z siłowni, który ma 40 w łapie i ładnie wyrzeźbiony brzuch - bez obrazy, ale tacy goście kojarzą mi się z gejami....


PIRAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Sorry za moje 2 grosze bo juz dawno tu nic nie pisalem ale wydaje mi sie ze ty sobie po prostu cwiczysz silowo a nie trenujesz kulturystyki.
Podpasles sie troche i trzymasz za***iscie duzo wody (podsocznica zatrzymanie nadmiernej ilosci sodu w organizmie a co za tym idzie zaj***sta retencja wody w tkankach), a gdybys sie wycial(jak bys umial trenerze)i odwodnil na zawody to moze bys wazyl 85kg i 44 w lapie.
Mysle ze nie odbierzesz tego jako obrazy ale jak tak to i tak h*j w to wbijam.
Thanx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lifter - możesz myśleć sobie o mnie co chcesz, mnie gó.no obchodzi co kto o mnie myśli - ja trenuję dla siebie...
A co do mojego treningu to przez te pare lat nauczyłem się co na mnie działa najlepiej....
Wcześniej bawiłem się w 12-8 powt. w seriach, ale nie zauważyłem takich przyrostów jak przy ciężkim treningu....
Możesz mi wierzyć lub nie, ale ci, którzy patrzyli na to sceptycznie - sami teraz tak ćwiczą.... i chwalą sobie mój sposób na masę.

Panowie - ja się tu nie wymądrzam tylko oferuję Wam mój sprawdzony sposób na szybsze przyrosty.....
Wierzcie mi - na treningu nie napompujesz się tak jak przy większej ilości powtórzeń, ale za to przez kilka dni będziesz czuł delikatne opuchnięcie mięśni...

Pozdrawiam....


PIRAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ja wcale nie mowie ze ciezki trening nie powoduje dobrych przyrostow ale jest w Kulturystyce cos takiego co sie nazywa(trenerze) periodyzacja treningu i nie zawsze sie trenuje na duzych ciezarach,intensywnosc treningu jest rownie wazna przy budowie miesni jak i duze obciazenie.
A jesli chodzi o duze ciezary to na zachodzie jest teraz modny sposob treningu ktory sie nazywa powerbodybuilding uzywany np: przez King Kamali.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Pirat, ja stosuję podobny trening jeśli chodzi o ilość serii i ćwiczeń, ale mam cykl trzydniowy tzn.
1 dzień: klatka, biceps;
2 dzień barki, triceps;
3 dzień plecy, nogi.
Wiem, że mięśnie potrzebują odpoczynku. Próbowałem już trenować jedną partię męśni raz w tygodniu, ale odniosłem wrażenie, że nie są "dostatecznie zmęczone". Ty napewno masz większe doświadczenie w siłowni, może więc podzielisz się swoimi wiadomościami. Jeśli możesz opisz swój trning dokładniej, kiedy i jakie partie mięśni trenujesz.

A tak przy okazji chcę nawiązać do innego tematu. Słyszałem, że nie powinno się stosować kreatyny w czasie cyklu sterydowego, jedynie przed lub po. Może wiecie coś na ten temat. I jeszcze jedno. Pytałem kiedyś o HMB i CLA, co jest lepsze . Niestety, wszyscy piszą tylko "weź clen albo ECA", a mnie interesują konkretnie te dwa środki
( w połączeniu z kreatyną, BCAA i l_karnityną ).
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca

Następny temat

MEGACE 160 ?????

WHEY premium