SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z Was jest największy...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
astaroth i Tolson - przeczytajcie uważnie co napisałem.Co ty możesz wiedzieć o łapie 50cm skoro masz tylko 44cm ? Będę delikatny i kulturalny: Jesteście prości jak kij od szczotki...

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marcopolo- to ja mówiłem.....

mikey.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, że dopiero teraz się odzywam, ale miałem problemy z internetem.
Wracając do tematu to gdybym był tłustym prosiakiem to bym się głupio nie chwalił tymi 50-cioma cm.
Ja wyznaję zasadę - jeśli najpierw idzie klata, a dopiero za nią brzuch to jest OK.
Kingkong - coś trudno mi uwierzyć w te Twoje 260kg - chyba że jesteś karłem ważącym 106kg....
A tak poza tym to jeśli wierzycie, że tak łatwo osiągnąć 50cm w łapie, gdy się koksuje, to g**** wiecie na ten temat (bez obrazy). Wku..ia mnie podejście chuderlaków którzy twierdzą, że "też by tak wyglądali gdyby tyle koksowali" - mogą tylko o tym pomarzyć, bo nigdy nie będą tak wyglądać....
Ludzie tylko bez obrazy za te ostre słowa, ale troche się wkurzyłem czytając Wasze odpowiedzi - czy Wy naprawdę nigdy nie widzieliście człowieka o moich rozmiarach i dobrze wyglądającego ???!!!...
Pozdrawiam wszystkich niedowiarków i dowiarków......

PIRAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
Pirat zawsze możesz zamieścić fotke w profilu- co za problem? Zobaczymy, oszacujemy.

edi pozdrawia Was

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chętnie bym zamieścił, ale niestety nie mam aktualnych fotek....


PIRAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak będe miał to umieszcze...

PIRAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
A ja zgadzam się z odpowiedzią Pirata. Zadał pytanie a wy go od razu wyśmialiście i czytając to wyczułem zazdrość w waszych odpowiedziach. Sam trnuję już ponad 6 lat i wiem jak trudno dochodzi się do dużych rozmiarów a przekroczenie barier które napotyka się mając 44-46 cm w bicepsie jest bardzo trudne. Nie wiem tylko dla czego porównujecie go od razu do bab na targowisku? Pirat jak beziesz chciał pogadać możesz pisać na mojego maila.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moim zdaniem kulturystyka to spoort proporcji a dopiero później rozmiarów. Pozdrofka dla Pirata i całej reszty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pirat a ja twierdze nadal ze nie jest problemem dobic łape do 50 na koksie. wystarczy kilka cyklów zeby miec taka łape
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca

Następny temat

MEGACE 160 ?????

WHEY premium