SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto kłamie w spamie :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149671

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Gdzie ta dziura w asfalcie? Żebym nie wpadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
DObrze, jest, byłam u specjalisty - tego co Tylda i Gesti, mam zielony plaster +100% mocy No a dziura to z tego co zobaczyłam na tabliczce z nazwą ulicy to Międzyrzecka była

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
O jaaa, zazdraszczam plastera i spotkania z Masterem :D
A rzeczona ulica, rzeczywiście paskudnie dziurawa, choć tam jeszcze się nie wyglebałam nigdy. Natomiast uwielbiam bruk na Nowej, tam już dwa razy prawie zęby straciłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No na Nowej to jest mistrzostwo swiata..jak kiedys mialam rower bez amortyzatora to była w ogóle bonanza A z Masterem widzę się za tydzień jeszcze raz

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
Cholerka, też powinnam się umówić.. Muszę ustalić priorytety finansowe: stanik sportowy od Veronii, obczajka moich bioder, czy rachunek za telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
jakoś stanik wygrywa póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
chyba oczywiste ze telefon nieistotny ;-p

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
tak wspomniałam z czystej przyzwoitości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 635 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31509
może agenci operatora mnie śledzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
eeetam

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z ułożeniem diety...proszę o pomoc! :)

Następny temat

Konkurs/Porandojin/podsumowanie str20

WHEY premium