SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto kłamie w spamie :-D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 149654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
CiociaSamoZlo
AL3ktra
Czemu teraz takich nei nagrywa?



1) bo nie ma komu pisać takich tekstów
2) bo nie ma komu słuchać takiej muzyki
3) nie sądzę, żeby np Pani Steczkowskiej chciało się "zejść" do poziomu niszowych, kameralnych koncertów... aspruja do Sal Koncetrowych... i summa summarum nie mają nic


ad1
Tatuuj mnie napisał Ciechowski, zresztą chyba większość pisoenke z tej płyty napisał on.

ad2
czyżby?
ja słyszę przez cały czas głosy, że ludzie tesknią za prawdZiwą muzyką. Jak dla mnie to producenci mają ich za zwykłych ignorantów tworząc shit. Potem się tylko żalą, że w Polsce sami hejterzy, ale czy Ciechowskiego ktoś hejtował? NIE. Czy Niemena ktoś hejtował? NIE.

ad3
patrz 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
markoto
problem z tym, ze z takim glosem to wlasciwie jest rynek na takie piosenki jakie spiewaja, zbyt ambitne sie nie kupia a one probuja sie sprzedac za wszelka cene, jakos nie wiem gdzie by je moznabyło wpisac


Jak dla mnie uproszczenie.
Kupi nie kupi - komercyjna płyta Dody nie odniosła wcale sukcesu, a nastawiona była na zysk. Odbiorcy wcale nie są tacy głupi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Kupa i tyle. Polscy muzycy mają mega-kompleksy. Od razu widać kto ścciemna, naśladuje, czarno na białym. Zamiast wyrażać siebie, oni kopiują, że niby się sprzedało to tutaj też. A odbiorcom wcale to nie odpowida, wystraczy poczytać komentarze pod klipami, na forach - hejting. Moim zdaniem uzasadniiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
CiociaSamoZlo
inna sprawa, że wysyp talent shows pokazał, że głosów w PL jest od groma to raz,
dwa, że wystarczy mieć parcie na szkło do zrobienia kariery medialnej


Co talentów-show,
to jest tylko dla kasy. Ci artyści mają podpisane umowy jak aktorzy odgrywają rolę. Wsszystko jest wyreżyserowane jak "Jerry Springer Show". Tv kłamie.

Poza tym nie komentuję już wtórność przekazu tych muzyków. Więksozść tylkoko coveruje. jak przychodzi nagrać co swojego - dupa blada, odpada. Mam gdzieś, czy ktoś czysto śpiewa, już wolę słuchać Mandaryny, która fałszuje jak leci, ale robi chociaż swoje. ;d

Poza tym, wracając do mojego idola - Grzegorza Ciechowskiego - on wcale nie śpiewał czysto, często fałszowałl, nie dociągał, a nikt nie może zaprzeczyć że był artystą z krwi i kości, wrażliwym, który umiał nie tylkoo napisać dobry tekst, ale również skomponować muzykę/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
AL3ktra
CiociaSamoZlo
AL3ktra
Czemu teraz takich nei nagrywa?



1) bo nie ma komu pisać takich tekstów
2) bo nie ma komu słuchać takiej muzyki
3) nie sądzę, żeby np Pani Steczkowskiej chciało się "zejść" do poziomu niszowych, kameralnych koncertów... aspruja do Sal Koncetrowych... i summa summarum nie mają nic


ad1
Tatuuj mnie napisał Ciechowski, zresztą chyba większość pisoenke z tej płyty napisał on.

ad2
czyżby?
ja słyszę przez cały czas głosy, że ludzie tesknią za prawdZiwą muzyką. Jak dla mnie to producenci mają ich za zwykłych ignorantów tworząc shit. Potem się tylko żalą, że w Polsce sami hejterzy, ale czy Ciechowskiego ktoś hejtował? NIE. Czy Niemena ktoś hejtował? NIE.

ad3
patrz 2




za czasów Ciechowskiego i Niemena nie było hejtu, nie było takiej wolności anonimowej wypowiedzi jak dziś, Myślisz że jeśli tworzyli być dziś nie byli by hejtowani?? Byli by, bo to oznaka naszych czasów.

Idąc dalej - na muzyce się nie zarabia. W dobie mp3, YT, kto kupije płyty?? dobra CD to przeżytek - więc zapytam, kto kupuje MP3??
Nie znam ( poza znajomymi DJami ) ludzi którzy wyadją pieniądze, żęby kupić utwory artystów.

Koncerty?? Dni Miast, Święto Tego, Święto Tamtego, Dzień Czego Innego - wszystko for free, więc potem nie ma się co dziwić, że na biletowany koncert jest problem bilety sprzedać...
Ludzie przyzwyczaili się, że muzyka jest za darmo, wieć nie czują potrzeby za to płacić


W ubiegłym roku bilet na koncert E. Batrosiewicz ( w Parku Śląskim ) koncert po nastoleetniej przerwie - kosztował ( nie pamiętam dokładnie ) 15 bądż 25 zł ....na Męskie Granie 70 zł ( słownie siedemdziesiąt złotych ) w tej cenie był kilu godzinny gigantyczny koncert takich artystów jak M. Peszek, S.Soyka, Hey, L. Możdżer, Fish itp... kilka godzin za 70 zł...
A jak pytałam znajomych - kto sie wybiera, na jeden czy drugi - spora część twierdziła - "weź k**** drogo"

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
AL3ktra
CiociaSamoZlo
inna sprawa, że wysyp talent shows pokazał, że głosów w PL jest od groma to raz,
dwa, że wystarczy mieć parcie na szkło do zrobienia kariery medialnej


Co talentów-show,
to jest tylko dla kasy. Ci artyści mają podpisane umowy jak aktorzy odgrywają rolę. Wsszystko jest wyreżyserowane jak "Jerry Springer Show". Tv kłamie.

Poza tym nie komentuję już wtórność przekazu tych muzyków. Więksozść tylkoko coveruje. jak przychodzi nagrać co swojego - dupa blada, odpada. Mam gdzieś, czy ktoś czysto śpiewa, już wolę słuchać Mandaryny, która fałszuje jak leci, ale robi chociaż swoje. ;d

Poza tym, wracając do mojego idola - Grzegorza Ciechowskiego - on wcale nie śpiewał czysto, często fałszowałl, nie dociągał, a nikt nie może zaprzeczyć że był artystą z krwi i kości, wrażliwym, który umiał nie tylkoo napisać dobry tekst, ale również skomponować muzykę/


bo kiedyś muzyka miała po za rozrywkowym - jakis cel. Przekazu, buntu, wyrazu sprzeciwu, aprobaty

Dziś, jedynym artystą który zabrał głos w temacie "konfliktu" na Ukrainie - był Maleńczuk...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A to dlatego bo o nim ucichło.
Nie zapomnij o Kukizu czy jak mu tam co list do Stocha napisał w sprawie ukrainy.

W afryce ch chwila się leją, tereny zabierają i jakoś się tak nikt nie pcha aby im pomagać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
CiociaSamoZlo
AL3ktra
CiociaSamoZlo
AL3ktra
Czemu teraz takich nei nagrywa?



1) bo nie ma komu pisać takich tekstów
2) bo nie ma komu słuchać takiej muzyki
3) nie sądzę, żeby np Pani Steczkowskiej chciało się "zejść" do poziomu niszowych, kameralnych koncertów... aspruja do Sal Koncetrowych... i summa summarum nie mają nic


ad1
Tatuuj mnie napisał Ciechowski, zresztą chyba większość pisoenke z tej płyty napisał on.

ad2
czyżby?
ja słyszę przez cały czas głosy, że ludzie tesknią za prawdZiwą muzyką. Jak dla mnie to producenci mają ich za zwykłych ignorantów tworząc shit. Potem się tylko żalą, że w Polsce sami hejterzy, ale czy Ciechowskiego ktoś hejtował? NIE. Czy Niemena ktoś hejtował? NIE.

ad3
patrz 2




za czasów Ciechowskiego i Niemena nie było hejtu, nie było takiej wolności anonimowej wypowiedzi jak dziś, Myślisz że jeśli tworzyli być dziś nie byli by hejtowani?? Byli by, bo to oznaka naszych czasów.

Idąc dalej - na muzyce się nie zarabia. W dobie mp3, YT, kto kupije płyty?? dobra CD to przeżytek - więc zapytam, kto kupuje MP3??
Nie znam ( poza znajomymi DJami ) ludzi którzy wyadją pieniądze, żęby kupić utwory artystów.

Koncerty?? Dni Miast, Święto Tego, Święto Tamtego, Dzień Czego Innego - wszystko for free, więc potem nie ma się co dziwić, że na biletowany koncert jest problem bilety sprzedać...
Ludzie przyzwyczaili się, że muzyka jest za darmo, wieć nie czują potrzeby za to płacić


W ubiegłym roku bilet na koncert E. Batrosiewicz ( w Parku Śląskim ) koncert po nastoleetniej przerwie - kosztował ( nie pamiętam dokładnie ) 15 bądż 25 zł ....na Męskie Granie 70 zł ( słownie siedemdziesiąt złotych ) w tej cenie był kilu godzinny gigantyczny koncert takich artystów jak M. Peszek, S.Soyka, Hey, L. Możdżer, Fish itp... kilka godzin za 70 zł...
A jak pytałam znajomych - kto sie wybiera, na jeden czy drugi - spora część twierdziła - "weź k**** drogo"



Czy byliby hejtowani? Tego nie wiem. Ale trzeba zauważyć, że jednak jedni artyści są bardziej hejtowani (np.: Urbańska, Wiśniewski) od innych (np.: Peszek, Hej). Ci pierwsi robią komercyjny szit z założenia, który ma przynieść zysk, czy faktcyznie przynosi, to inna sprawa.

Nikt nie kupuje płyt, bo po co, skoro są za darmo. Teraz nawet artyści uciekają do takich platform jak jamendo, gdzie są wolne prawa autorskie.

Taka doba, niestety dla nich.

A jak pytałam znajomych - kto sie wybiera, na jeden czy drugi - spora część twierdziła - "weź k**** drogo"

A mnie nie dziwi.
Jak na polskie warunki i zarobki - drogo.

Ciotka, przenosimy się na forum muzyczne?

piona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
A poza tym, mojej współlokatorce śniło się, że chodzę po mieszkaniu głodna. Hahahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z ułożeniem diety...proszę o pomoc! :)

Następny temat

Konkurs/Porandojin/podsumowanie str20

WHEY premium