SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna przed czy po cyklu (forma na lato)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
zacznij od diety bo nic z tego nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Znów odbiegamy od tematu. Poprostu nie chcę na lato "zalać" się tłuszczem i stąd moje pytanie btyło jak najlepiej się suplementowac do cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
czy nie mozesz zrozumieć że suplementy,saa to tylko dodatki do diety?dieta jest kluczem zawsze czy chcesz masę robić,czy się rzeźbić.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
zjeść teraz jumbo, po 4 tygodniach zacząć cykl mietka + dieta białkowa , po skonczonym cyklu zarzuce xpanda + dieta białkowa dalej. Dobry pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
cykle na jakims jumbo chcesz robić?to ma być dodatek w celu uzupełnienia diety czy podbicia kcal i białka.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
a Ty znowu swoje, przeczytaj jeszcze raz co napisal lodzianin, suplementy,saa to DODATKI DO DIETY ! dieta a nie jakies jumbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
lodzianin1
czy nie mozesz zrozumieć że suplementy,saa to tylko dodatki do diety?dieta jest kluczem zawsze czy chcesz masę robić,czy się rzeźbić.


Pisałem że mam dietę ( kiedyś wyliczałem to było na 3100,3300kcal) na której z 71 do 81kg wskoczyłem dodatkowo uzupełniam braki w niej suplementami - bo chyba od tego one są. Wcześniej brałem mass-freak 1/4 białka do 3/4 węgli. Zamierzam zmienic suplementacje na Jumbo pro. 2/5 białka do 3/5 węgli. A po 4 tygodniach zacząć cykl a suplementować się dodatkowym białkiem. Po cyklu zarzucić przed treningówkę typu xpand i dalej suplementacja białkiem. Braki w diecie nadrobię na bierząco.

Zmieniony przez - ksn w dniu 2013-03-24 09:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
napisz co jesz w ciagu dnia?jeden przykładowy dzień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zamiast gainera wrzucilbys 200g piersi i 100g ryzu. korzystniej by to wyszlo, ale rob jak chcesz. poza tym wraz ze zrostem wagi zwieksza sie zapotrzebowanie na kcal. wiec ciezko Ci bedzie cokolwiek zdzialac nie zmieniajac nic w "diecie". zarzuc jak chcesz. miales napisane, mozesz brac mono przed i po mecie, ale miej swiadomosc ze nie wykorzystasz tego w 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Dieta:

8 rano Sniadanie 2 jajka + razowe pieczywo,
11-12 2gie sniadanie 2 bulki z szynką i serem

13 Trening + gainer

14-15 1obiad piers z kurczaka + ryż

16-17 Trening + gainer

18-19 2 obiad przeważnie to samo Co na pierwszy, ale czasami zjem cos na szybko

22 Kolacja tutaj bywa różnie Sałatka z tuńczykiem albo łososiem, czasami jakis twarożek zależy na co mam ochotę.

23 odżywka wysoko białkowa






Waże obecnie 81 kg i waga ciągle pnie się w górę. Moim celem jest ważyć 85kg(myślę że przy obecnej diecie jest to wykonalne ewentualnie zwiększe porcje) ale chcę aby to była sama masa mięsniowa a nie tłuszczowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol - efekty uboczne

Następny temat

testosteron depo + deca - pytanie

WHEY premium