SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a wyskok

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Obecnie moim celem jest poprawa wyskoku (chodzi o wyskok dosiężny), czy wskazane jest stosowanie kreatyny przy poprawie wyskoku, czy lepszy będzie inny produkt waszej firmy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to czekamy na Twoja relacje moze jak nie dziennik to chociaz jak na Twoj wyskok wplynelo stosowanie kreatyny i jaka jej forme wybrales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mam nadzieje ze ktos Ci podpowie ja nigdy nie sprawdzalem nie moja dyscyplina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
moze faktycznie ktos sie na tym będzie znał. Na forum jest dużo o treningach na wyskok i suplementacji, (tylko tej o ochronie stawów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
To jak wysoko będziesz skakał zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i twojej determinacji do osiągania lepszych wyników. Owszem kreatyna może pomóc ale raczej tylko zmaksymalizuje efekty i poprawi ogólną sprawność i wydolność. Takze pamiętaj trening i dieta na 1 miejscu, a kreatyna jako pomocnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
w sumie to i madre slowa ale pamietaj tez o tym ze sa rozne formy kreatyny .... w pierwszej kolejnosci sprobowalbym alboi jablczanu lub kreallkalyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
dzięki panowie za pomoc, rozmawiałem z chlopakami z klubu siatkarskiego i tez mówili,że dieta i trening to podstawa. Jak juz przejde te testy i będe mial za sobą maturę to postaram się założyc dziennik treningowy oczywiscie w waszym dziale. I kupić troche supli( małe zapasy mam jeszcze od Śnieżynki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kreatyna jak najbardziej pomoze, przeciez zwieksza sile eksplozywna, ponadto jak bedziesz cwiczyl na silowni - a powinienes skoro zalezy CI na wyskoku - kreatyna rowniez pomoze Ci w zwiekszaniu ciezarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
doswiadczenie na silowni mam, ale nigdy nie zalezalo mi na wyskoku. Na siłowni do pelni szczescia brakuje mi tylko suwnicy i łydkownicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ani jedno ani drugi nie beda Ci potrzebne
podskoki ze sztanga + przysiad + wykroki jeden dzien/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
podrzut + martwy ciag drugi dzien, lydki w dodaj do treningu z przysiadem, ze sztangielka w reku moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
czyli cwiczenia robilem dobre. Do tego jeszcze dorzucam wspięcia na podest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twardy kawałek plastiku? w delicious whey protein.

Następny temat

Krótkie info o BCAA

WHEY premium