SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - skutki uboczne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ponieważ kredka wiąże wodę,więcej należy pić,co nie jest bez znaczenia dla ilości siuśków;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Czy zażywanie kreatyny niesie za sobią ryzyko jakichś zmian hormonalnych? Jeśli tak to jakich? Z góry dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
nie ma zadnych zmian hormonalnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
czyli normalne ze leje wiecej niz wczesniej ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3119
wiecej pijesz wiecej lejesz to normalne jak się bierze krętę i jak się pije więcej wody.Nie ma tu powodów do obaw to zdrowa reakcja:)

Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
dziekowa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 896
Kreta bardzo obciąża nerki, mam koleżke, który podczas brania trafił do szpitala - dostał w nocy ataku nerek i pogotowie go zwinęło. Ale to jest pojedyńczy przypadek, może kreta tylko pogorszyła stan nerek, z którymi już coś było nie bardzo. Ważne jest aby za często krety nie stosować, a w momęcie jak się podczas brania, zaczyna często lać i w małych ilościach to należy odstawić, ponieważ znaczy to, że nerki są już za***ane i próbują się oczyścić.
A ciotce powiedz, że kreatyna jest naturalnie produkawana przez organizm w ilości 2 gr dziennie, a my poprotu podnosimy jej stężenie.
Jedno jest pewne, najzdrowsze to to nie jest, ale jak się chce być dzikiem to trzeba żreć, i koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
mi trzecie oko zaczęło wychodzić po mono z Treca a ręka po stacku CP =D


a tak na poważnie żadnych skutków nie ma ;] jedynie co może czasami brzuch boleć ale tylko i wyłącznie jak bierzesz na pusty żołądek ale to pewnie ktoś wyżej już pisał ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
a ja myslalem ze cos juz nie tak z moim penisem
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
ja zawsze czesto siekam i czasami w malych ilosciach na krecie...
a nerki chyba mam wporzadku....
chyba kazdy z was tak ma zreszta co nie?


junol a twoj kolezka w jakich bral dawkach? pil chociarz dosc wody?
chorowal kiedys na nerki?


Zmieniony przez - topolina w dniu 2008-04-03 15:04:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand w tabsach

Następny temat

Dobre połączenie? Rzeźba ---> Redukcja...

WHEY premium