SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - rozpuszczalność

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
witam chodzi mi o to ze jak sobie rozpuszczam kretke w wodzie to nie rozpuszcza sie do konca widac w szklance takie bialy proszek ktory plywa czy to normalne ???? czekam nan odp z gory dziekuje POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 111
domer
Polecam zwrócić uwagę na daty tematów.

Monohydrat kreatyny nie należy do najlepiej rozpoznawalnych substancji wśród aminokwasów. Rozpuszczalność dokładnie wynosi 16 gramów na kilogram wody, więc łatwo obliczyć w jakiej ilości wody rozpuścić możemy tradycyjnie stosowaną dawkę 5 gramów, a kiedy zostanie na dnie osad. Wszystkie inne formy kreatyny mają lepszą rozpuszczalność.

Poza tym, nie ma żadnego znaczenia czy dostarczymy ją w formie kapsułki z posiłkiem. Kreatyna nie działa doraźnie i jak najbardziej można stosować ją z posiłkami.


w 100% zgadzam się lecz trza pamiętać że nośnik kreatyny bywa różny więc nie tyle co kreatyna się nie rozpuści ale nośnik pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mnie ise rozpuszczamozesz zrobic tak ze wziasc krete do buzi po pici ,a jakiej firmy masz krete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
vitalmaxa a rozpuszczasz w cieplej wodzie ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
to nie wiem czemu u mnie takie bialy osad plywa kurde rozpuszczam to w dextro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Monohydrat do końca sie nie rozpuszcza,nigdy nie rozpuscisz jej całkowicie

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-03-22 08:40:11

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
poza tym temperatoora wplywa na tempo przemiany w kreatynine (im wyzsza, tym szybciej)

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-03-22 08:55:55

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Kreatyna nie rozpuszcza sie w wodzie, i nie wiem po co to robisz, przyspieszasz tylko rozpad kreatyny w bezuzyteczna kreatynine.

Bierz lyzeczke do ust i zapijaj wodą, tylko tak bierz!
1

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ja również robię ja Tora

łyżeczka ~ 5g do buzi i popijam carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja jak qaz :D
wystarczy ze sie nie udusiłem o malo po waszym lykaniu prochu:)
proche to nie kapsy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

laczyc czy nie

Następny temat

HMB??

WHEY premium