SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - ćwiczę długo, efektów brak, wąski w barach i klatce

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Witam Was! Proszę Was bardzo o pomoc!

Mam 17 lat, 1,80 wzrostu całe życie się udzielam sportowo, zawsze próbowałem różnych dyscyplin i nie siedziałem tylko w domu na dupsku.
Od 5 miesięcy chodzę na siłownie (3 x w tygodniu), w tym dwa miesiące pracowałem z osobistym trenerem.

Mam wielki problem i jestem już praktycznie zdesperowany... Jestem bardzo wąski w klatce i w barkach, mam bardzo mało siły i mam małą wytrzymałość. Nie jestem jakoś bardzo chudy, większość tłuszczu idzie mi zawsze w brzuch, ale nie wystają ze mnie kości. Nie chce rezygnować z siłowni, ale brak efektów boli...

Postanowiłem (nie wiem czy słusznie) zacząć brać kreatyne... Czy to dobry wybór? Możecie mi podesłać jakiś konkretny link do jakiejś dobrej, ale i nie najdroższej kreatny? Nie chcę brać jakiegoś gówna...
Zależy mi aby była ona w kapsułach...

Oczywiście podczas brania kreatyny, będę dalej uczęszczał na siłownię.
Pozdrawiam i proszę o pomoc. :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Jeżeli chcesz efektów to musisz zacząć jeść tak jak należy. Zacznij od diety, kreatynę zostaw na razie, bo nie jest Ci potrzebna. Niestety, ale ten sport jest dla wytrwałych, tutaj o efekty walczy się latami, a Ty narzekasz o brak wyraźnej poprawy po 5 miesiącach.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3582
Podstawa to dopięta dieta. Nie rozumiem ludzi którzy myślą, że branie kreatyny nie mając dobrej diety da jakieś efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Bo myślą, że kreatyna to cudowny środek. Jak ostatnio na siłce się pochwaliłem kobiecie, która chodzi "bo chce schudnąć" ile mi się udało zredukować to jej odpowiedź brzmiała "ja to widziałam jak Pan coś pił". Najwyraźniej shaker zrobił na niej takie wrażenie, bo w środku było WPC na mleczku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Wiem, że podstawa to dieta, przez 2 miesiące w wakacje jej się trzymałem, jadłem po 5 posiłków dziennie, do każdego posiłku pierś z kurczaka lub wołowina i ogólnie nic innego nie jadłem. Codziennie dzień w dzień ryż, kasza, makaron + pierś z kurczaka, wołowina.

Teraz kiedy chodzę do szkoły, to nie jestem w stanie się trzymać, wstaje o 6, wracam do domu o 17, w dodatku mało śpię, robię co mogę, ale nie daję rady...

Dlaczego odradzacie mi branie kreatyny, skoro nie zaszkodzi, a może tylko pomóc?

mine199
Podstawa to dopięta dieta. Nie rozumiem ludzi którzy myślą, że branie kreatyny nie mając dobrej diety da jakieś efekty...


Ja będę zadowolony nawet z małej poprawy, wyraźna mi nie potrzebna, ale chcę żeby coś ruszyło.

Zmieniony przez - adamcichy w dniu 2015-01-02 15:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Jeżeli kuleje coś w odżywianiu to efekt będzie chwilowy, podczas cyklu poprawi Ci się wydolności złapiesz ze 2 kg ale nie wypracujesz nic trwałego bo nie dostarczasz odpowiednich ilość poszczególnych składników odżywczych z pokarmem to jak chcesz coś zbudować... dlatego wszyscy Ci odradzają

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
@op
Musisz przestać patrzeć na kreatynę jak na cudowny środek. Nie ma czegoś takiego, że zaczniesz wciągać jakiś proszek nosem i od samego siedzenia stracisz tłuszcz, a potem zmieniasz proszek i budujesz mięśnie siedząc. Chcesz mieć efekty, zacznij ćwiczyć i dobrze się odżywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Łatwo Wam powiedzieć, bo Wy nie macie takiego problemu...
Dobrze chyba wiecie, że każdego organizm jest inny, więc skąd wiecie, że mój organizm nie potrzebuje kreatyny?
Skoro całe życie się udzielam sportowo, a jestem wyjątkowo słaby?

Zmieniony przez - adamcichy w dniu 2015-01-02 18:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Bo mało jesz. Widziałeś kiedyś silnik/piec działający bez paliwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Munga
Bo mało jesz. Widziałeś kiedyś silnik/piec działający bez paliwa?


Tyle, że ja nie jestem szczuplutki. Mam tłuszcz tu i tam, a jem ile pozwala mi na to czas.
Widzę, że mi nie pomożecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
I po to są ankiety, które powinieneś wypełnić jeżeli chcesz jakąkolwiek pomoc. Jak przyszedłeś polać wody na forum i uważasz, że ludzie zrobią coś za Ciebie to zapomnij. Jak pisałem, nie ma info w czym pomagać, to i pomocy nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do takiej kreatyny ! yo

Następny temat

Który spalacz lepszy?

WHEY premium