SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna nie daje efektów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
witam, mam dziwny problem, jestem w połowie cyklu na kreatynie olimpu, ale efektów na siłownie nie widzę żadnych, jest to mój drugi cykl, pierwszy robiłem kilka miesięcy temu na cellpumpie, po cp "puczułem moc" już po kilku dniach!, na dzień obecny kończę 20 dzień i kompletnie nic, dodam, że zaczęliśmy z kumplem cykl na tej samej kretce, kumpel do przodu idzie jak burza, ja stoję w miejscu
trenuję 3 razy w tygodniu, schemat 1góra, 2dół+barki, dieta jest, 2g białka, 4-5g ww, dużo snu, woda, generalnie wszytko dopięte a efektów żadnych,
jakieś porady? najlepiej z życia wzięte, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
staram się co trening robić inaczej, znaczy się cwiczenia są te same, tylko raz zaczynam od skosu, raz od płaskiej, raz od drążka, raz od wiosła itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1341
Co to za kreatyna mono, jabłczan?? Ogólnie może potrzebujesz większe przerwy miedzy cyklami na kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jaki byl odtsep od ostatniego cyklu?
ile bierzesz tej kreatyny?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
ostatni cykl skończyłem coś ponad 3 miesiące temu,może trochę więcej, nie pamiętam dokładnie ale jakoś z końcem października to było
przyjmuję standardowo, 5+5gdt, 5dnt
mono z olimpu, proszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
na mnie np nie działa mono vitala i activity choć panuje tu opinia że mono to mono , może masz podobny problem ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
no właśnie wszyscy mówią, że kreatyna jak to kreatyna, każda działa więc wziąłem pierwsze mono jakie mi się nawinęło, kumpla nosi po tej samej kretce
wziąłem mono po po stacku mnie brało na wymioty, nie chciałem powtarzać drugi raz tego samego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to dziwna sprawa.
moze sie rozkreci jeszcze, ja zazwyczaj mam najlepsze efekty pod koniec, albo po odstawieniu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
aha, zapomniałem dodać, poczułem poprawę podczas biegania, nie biegam często ale tak raz w tygodniu jak mnie sumienie ruszy to idę sobię pobiegać tu i tam, zwykle robiłem krótką przerwę po 13-15 minutach biegu, dzisiaj zatrzymałem się w 21 minucie, dawno tak gładko mi się nie biegało, aczkolwiek nie o to mi chodziło jak zaczynałem cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
ja własnie po tym widze że kreta się wkręciła - poprawa wydolności . Może dieta kuleje ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
dieta jest ok, wiadomo, nie jakaś hardkorowo trzymana ale żle nie jest, ostatnio jem tylko mniej ww bo mnie zalewać zaczęło,
5-6 posiłków dziennie, w każdym 20-30gram białka zwierzęcego, do tego kasza, rzadziej ryż, nie rezygnuję z ziemniaków, białko przed snem,
wagi póki co nie liczę bo dopóki wody nie stracę to i tak miarodajne nie jest, chodzi mi o siłę przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
w sumie na sile powinieneś odczuć choć drobną poprawe , dziwne . Kiedy ostatnio zmieniałeś trening ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który gainer po treningu?

Następny temat

CM3+NitroII+Glutamina/Bcaa

WHEY premium