SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna - nie działa ;/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
Juz spedzilem pared dobrych godzin starajac sie ogarnac co sie dzieje w swiecie suplementow od czasu kiedy sie tym tak dosc ostro interesowalem, ale do tego jeszcze wroce...
Nie wiem co jest ze mna nie tak ale nie reaguje na kreatyne - na mono w ogole a na jablczan tez bez rewelacji ;/ wiem ze to sie zdarza i ze jest to normalne - jednak bez kreatyny troszke gorzej sie przedzie w tym sporcie... ;/
Mialem przerwe 1,5 roku i teraz jade juz ostro 3 miechy...
jak przestalem trenowac to rewelacja byl Cell Pump - tez slabo u mnie z dzialeniem ;/ tu rodzi sie pytanie - czy ten nowoczesne stacki, boostery i inne warjoty cos mi dadza ? czy jest z punktu widzenia fizjologiczno biologicznego ze kreatyna jakiegos rodzaju... estryfikowana czy nie zadziala na mnie ? i co w ogole wybrac przedtreningowego, przynajmniej na probe, z tych "nowosci" swiatowych :)
Jak myslicie... ?

()()=======> - suck it !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1889
Przy mono pij dziennie pare litrów wody, napewno Cie napompuje, ale kup sobie dominatora tam masz 7 roznych kreatyn do tego AAKG bo tam pisze ze jest ale wcale nie ma do tego jakies aminokwasy np glutamine i najlepiej gainera jakiegos polecam massa xxl albo magnuma 8000;))

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1889
i pamietaj o przerwach miedzy cyklami kreatyny

Wszystko dla ludzi, ale z głową ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
w Hyperfusion masz mix 10 kreatyn

a tak wogóle może dieta kuleje bardzo, to ważne przy budowaniu masy czy redukcji Dostarczanie Odpowiedniej ilosciu Budulca i Paliwa jest Koniecznośćią.
Sama Kreatyna poprawi jakość treningu zwiekszy wytrzymałość da troche siły ale i o odpowiednie odżywianie musisz zadbać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
zdarzaja sie ludzie ktorych kreatyna nie klepie ale sa to znikome przypadki pewnie diete masz nienajlepsza ,regeneracje , tutaj bym szukal przyczyn

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ja też słabo reaguję na kreatynę i nie wiem czy to przypadek ale działały na mnie tylko stacki oparte na jabłczanie z glikocyjaminą. Przyczyną braku działania może być duży niedobór magnezu, bez niego kreatyna nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
trenowalem sporty walki pol zawodowo... wiec mialem kupe trenerow, dietetykow i jeszcze roznych innych "specjalistow" do swojej dyspozycji - wiec zla dieta i brak regeneracji odpada :) nie moge zapodac zbyt wiele gainera bo stram sie trzymac wage :) moze uda mi sie jeszcze wrocic i cos wygrac (ale to juz tak poza konkursem) - wody pije zawsze, czy cwicze czy nie, 3 litry wiec mono mnie nie pompuje :p moze sie sqsze na tego mixa z 10 rodzajami i zobacze - myslalem tez o shotgunie v3 ale nie wiem czy moge sie czegokolwiek po nim spodziewac ;/

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Mówisz że kreatyna nie działa, a co konkretnie chcesz osiągnąć po niej ??

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
podstawowym dzialeniem kreatyny z punktu widzenia chemicznego jest magazynowanie i uwalnianie energii wykorzystywanej w wielu procesach w naszym organizmie ;p Dla mnie efekt napompowanie miesni jest "produktem" ubocznym w calym etapie spozywanie kreatyny (wiem w czym pomaga ten proces i wiem ze jest wazny) - a przyrost sily - mniejszy czy wiekszy - na dluzej czy na krocej jest dla mnie efektem porzadanym :) - wiec chyba dosc jasno sie wyrazilem, prawda ;p :)

()()=======> - suck it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Siła = dobry trening. Kreatyna pomoże na to i ... działa.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 977
wrzuce tego hyperfusiona na probe :) niech strace ;p bedzie na jabolcokk'a ;p hehe
po treningu 6 kabsow, ok - nie zaszkodzi jak w tym samym czasie tzn od razu po treningu zapodam bcaa + carbo prawda ? :)

()()=======> - suck it !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA CYKL NA RZEZBE WG NOWICJUSZA ;)

Następny temat

Phenibut+5-HTP w 1 sklepie gdzie najlepiej kupić?

WHEY premium