SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel masa - efektów brak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1070
Witam , jestem tu nowym urzytkownikiem , mam 16 lat i moim celem jest masa lecz jakoś efektow nie ma ;/ Jesli chodzi o suplementacje to gainer,
pierw mialem gainer activlab musli, lecz nie odpowiadały mi te kawałeczki musli ,więc sprzedawca dał mi jakies inne lecz nie pamiętam jakie ,zrezygnowałem szybko gdyż smak był za słodki ,teraz aktualnie stosuje gainer hi tec whey mass bulider lecz efekty minimalne . moj staz na silowni to jakies 8 miesiecy, z jakimiś przerwami mozna powiedziec ze rok , co do siły jest tu podobnie ale moim celem jest przede wszystkim masa , gdyż jestem chudy :(
Chciałbym pomoc w wybraniu odpowiedniego suplementu może jakieś białko czy cos , zalezy mi na budowie masy ciała
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1065 Napisanych postów 21963 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338161
jak wyglada sprawa odzywiania?
napisz jak jadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47464 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta leży

to na 100% można powiedzieć

ciekawe jak też trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1070
Co do odzywiania , ogólnie nie mam zadnej diety ale staram sie duzo jesć czesto w malych ilosciach np prawie na kazdej przerwie w szkole jakas kanapeczka z szynką , obiad przewaznie z dokladką na kolacje cos na mleku .. mógłby ktoś mi powiedziec cos na temat białka ? slyszalem ze szybko masa rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 709 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12212
powiem więcej... leży i kwiczy weź się za miche później za suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale przeciez gainer uzupełnia dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1065 Napisanych postów 21963 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338161
własnie uzupelnia a nie zastepuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli ,że naprzykład jak bym wybrał sobie jakieś białko i bez diety bym ćwiczył to nie będzie efektow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
bez odpowiedniej ilosci i jakosci bialka, wegli i tłuszczy z jedzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czyli jak wezmę odpowiedzią ilość dobrego białka to efekty jakieś mogą być ?

Zmieniony przez - Daniel9611 w dniu 2013-02-19 22:41:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25464
http://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html 

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL NUTRITION Creatine micronized powder

Następny temat

Gera + yoha + ??? / omega

Fruzelina