SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
Siema
Biore własnie kreatyne Hi-teca creatine creapure...przyjuje regularnie dawki po 5 g dwa razy dziennie rano na czczo i po treningu, wszytsko razem z 20g glukozy...biore ją juz 12 dni...na poczatku czułem sporo energii i była ładna pompa po treningu....teraz czuje sie jakos dziwnie, brak już takiej pompy i siła spadła, juz nie mam takiej energii jak na początku...co sie ze mną dzieje?

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zależy od...pogody
W lecie max 2 litry,wieklsza ilosc nasila wydalanie płynów i sprawia ze mozęsz sie czuć na treningu z lekka nie tego...
Obciążasz również serducho.Przecież ta woda jakos do krwi sie dostaje,a tą krew pompuje serducho-tak twierdzą alpiniści
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Dziwna sprawa, bo najlepsze efekty siłowe ma się w połowie cyklu. Kontynuuj, może to tylko chwilowe, albo może się przeziębiłeś, a dawkę glukozy zwiększ do 50 gram na porcję kreatyny.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956


postaraj się pić więcej wody niż do tej pory i zobaczymy, może coś się polepszy:)

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja najlepsze efekty mam w ostantim tygodniu brania i dwa tygodnie po jak sie skonczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
no jestem przeźiębiony ale tylko troche ! czasem tam sobie zakasłam ale nie jestem tak przeźiębiony na maxa ! a wody pije min 3 litry na treningu i wciagu dnia tez z 2 litry napewno

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Skoro jesteś przeziębiony nawet słabo to może być przyczyną. Czasem nawet na słabe przeziębienie organizm właśnie tak reaguje. Ale nie przerywaj cyklu i pociągnij do końca. Na każdego z nas kreatyna działa inaczej więc efekty Twoje mogą się jeszcze poprawić.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Przeziębienie bardzo osłabia, wiem coś o tym. I tu jest właśnie przyczyna słabszych wyników.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wkońcu jak brać tą kretke? Rano na czczo czy 30 min. przed treningiem? I jak stosować w dni nie treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6273
Bierz rano na czczo 30 min przed jedzeniem do tego 50g. glukozy, i po treningu + 50g glukozy.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Glukozy moze być o połowe mniej i łykaj krete przed i po treningu.
Chłopie!Napisałeś ze pijesz 3 litry wody na treningu???!!!I jak chcesz się po tym czuć??
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Przy dobrych wiatrach pilem ponad 2 L i nie bylo zle i jeszze po treningu Carbo, zalezy od organizmu...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o HMB w płynie

Następny temat

Czy tak mozna??

WHEY premium