SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + Gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1537
Witam niedługo zaczynam cykl z mono Olimpu (tabletki) i gainerem tez olimpu.

przewiduje 180 tabs i 3kg gainera, 6 tyg po 4 tabl dziennie.
moglibyscie mi rozpisac ile i w jakich porach krety i gainera? z gory dzieki

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wypełnij to nic nie kosztuje
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zobacz ile ma jedna kaps mono i dawkuj

dt
5g rano i 5g po treningu
gainer wg braków w diecie - dobrą opcją jest dawać bezposrednio po treningu

dnt
5g mono
gainer wg braków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale ankietę i tak daj
222 kapsy na 6-cio tygodniowy cykl przy 3 treningach tygodniowo, dokup dwa blistry zapewne masz po 1250mg, jakiego masz tego gainera, gainbolic?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1537
tak, gainbolic 3kg

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jaki wiek i staż na siłowni, podejrzewam że żadnych supli wczesniej nie brałeś? Ile masz zamiar gainbolica brać bo tam kreatyna już jest chyba 5g na 100g produktu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1537
19 lat, staż poł roku ponad, przerwa przez wypadek i teraz wracam.Nic nie brałem. I ile mam zamiar brac, to wlasnie chce sie dowiedziec, ile byłoby najlepiej brac. Dzięki za pomoc.

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tyle ile Ci brakuje, ale wiadomo nie można z proszku żyć, 100g to chyba optymalna ilość dzienna, jeśli braki są większe to gainerem nie ma co ich łatać i najlepiej po treningu gainera, mały błąd gainbolic ma 1500mg kreatyny na 100g produktu.
czyli staż pół roku potem wypadek i zaczynasz od nowa, ale te pół roku przetrenowałeś czy to pół roku razem z wypadkiem liczysz?

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-08-24 18:26:07

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
a jak stoisz z dieta?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1537
poł roku treningu, wypadek i przerwa.

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1537
rozpisałem sobie to tak powiedzcie czy dobrze

Dni treningowe:
KREATYNA: 5g rano (4 tabl.) 5g po treningu
gainer 2 porcje rano i wieczorem po 50g na porcje

Dni nietreningowe:
KREATYNA: 2,5g rano i 2,5g po południu (2 tabl)
gainer 2 porcje rano i wieczorem po 50g na porcje

"Jestem człowiekiem, a nie kontem w internecie..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko ostrowia i napój izotoniczny.

Następny temat

suplementacja i dawkowanie

WHEY premium