SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna. Cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1502

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

66/175

Staż treningowy

5 miesięcy

Cel cyklu

Masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 526 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7640
Mam zamiar zacząć cykl kreatynowy.
Nitrobolon 2 + Universal Creatine
Jak brać?
Oraz czy kreatynę można brać od razu po posiłku np po śniadaniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4555
dt 5g krety rano 30g nitro przedtreningowo
dnt 5g kreatyny rano

tak ja stosowałem i było gites

Zmieniony przez - blackorb w dniu 2015-03-20 00:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 526 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7640
A na ostatnie pytanie odpowiedziałbyś?
Czy trzeba brać kreatynę naczczo czy można od razu po śniadaniu np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak np na czczo źle tolerujesz zjedz po posiłku.

Co do nitrobolonu przed treningiem zjedz go po około godzinie po posiłku a przed treningiem , trochę pomperów zawiera.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
Kreatyne najepiej bierz ,na czczo 5g i po treningu dokladasz 5g lub idziesz droga nasycenia i przez pierwsze 4-5 dajesz okolo15 g poczym schodzisz do 10g...ale to przy krotkim cyklu,wg mnie najlepsze efekty sa po8-10g na dobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale on ma nitrobolon i kreatyne a nie sama kreatyne

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
co do nitro to nie ma sensu go brac o innej porze jak przed treningiem,dlatego go pominalem , (nie mam sensu pompowac gdy sie nie pompuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Kreatyna najlepiej po posilku szybciej sie przyswaja a nitro jw przed treningiem tylko ale nie od razu po posilku bo muli i wgl. Ja mialem niedawnocm3 i nitro i dawalem krete 3x4 tab dziennie a nitro przed treningowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 380
przed lub po posilku to juz kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co do nitro znalazlo by sie i uzasadnienie na stosowanie po treningowo
jest to dosc uniwersalny stack

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Pot reningu oczywiscie ale ma krete to lepsza kreta po od razu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA A PRZEZIEBIENIE POTRZEBNA POMOC

Następny temat

Która kreatynę z FA wybrać ???

WHEY premium