SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna...HeLP !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3206
chłopcy myliłem sie kreatyna jest wypasiona...bez kitu...siła za***iscie idzie...normalnie bichola robiłem 15 kg ostatnią serie, a dzisiaj zaje.bał.em 19 kg....i zapuchłem jak świnia:) pompka jest dobra:) tylko coś za często chodze lać ? czy to coś złego ?? co pół godziny musze zap*****lać bo mnie okrutnie pompa ciśnie...
co na to radzicie?

Gdy Ktoś Ma W Życiu Pecha I Zmartwień Kupę, Może Złamać Rękę Podcierając Dupę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
sikaj w gacie

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-03-05 21:05:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1165
kupuj ze znaczkiem creapure-wtedy masz pewnosc ze jest najwyzszej jakosci....w zasadzie .Kazda firma do produkcji kreatyny ze znaczkiem creapure bierze ja z Niemiec......wiec nie ma znaczenie( w zasadzie) jaka to bedzie firma...........wiadomo ,ze ktos Ci mogł sprzedac make z napisem creapure,ale to juz druga strona medalu

swarmman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
SWARMAN
ja biore make i tylko baran by ja pomnylił z kretką!! chyab na ioczy macy nie widzałes...

a t oze chce sie sika c to luusss nawadnia kom miesniowe jak to kretka, pijesz duzo wody i trzeb azbede wydlic nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15231
creapure to znak zastrzezony przez bodajze SKW . wiec wszystkei ze znaczkiem creapure powinny pochodzic z SKW z Niemiec... A to w jakich pudelkach ja beda rozprowadzac olimp hi-tec czy inni niema znaczenia.

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
i na opakowaniu powinien byc nr. partii z ktorej pochodzi surowiec. Tak, zeby kazdy mogl zadzwonic do SKW i dostac potwierdzenie oryginalnosci produktu.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam pytanie, czy po skończeniu ćwiczeń z kreatyną to siła mięśni uzyskana dzięki kreatynie spada, czy zostaje bez zmian??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zalezy jak ja brales, czy masz diete .. etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Zawsze nieco spada, ale to zalezy od zbyt wielu czynnikow, zeby Ci dac konkretna odpowiedz.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak jak mowilem ze spada ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Warto brac

Następny temat

przepis

WHEY premium