SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, jaka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Witajcie! :)

Czytałem ostatnio, że są różne rodzaje krety, monohydrant i jabłczan mnie zaciekawiły najbardziej. Możecie mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Interesuje mnie kupno kreatyny ale nie mam pojęcia jakie wybrać i czy jak przestanę brać to czy bedę miał jakieś spadki. Ćwiczę na siłowni od 1,5 roku już i uważam, ze to najlepszy czas żeby zabrać się za kretę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Cykl rób 8-12tyg. A jak wrzucasz Białko po treningu to według mnie bez sensu jeszcze dorzucać BCAA, no chyba że masz za dużo hajsu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wszystko to znajdziesz w wyszukiwarce, było wyjaśniane setki razy, odrobinę samodzielności.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Ok, poczytałem, dzięki.
Moje pytanie, czy na początek lepiej mono czy jabłczan? Czytałem na innych forach żeby na jako pierwsze stosować mono, czy to prawda? i wgl. czym się różnią te dwie kreatyny? Słyszałem, że po jabłczanie nie ma spadku jak sie go odstawi, a o po mono jest.

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2013-01-29 23:41:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Na pierwszy cykl mono. Mono to monohydrat kreatyny, a drugi to jabłczan kreatyny. Wszystko jest, poszukaj było milion takich tematów.

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Obojętnie od której zaczniesz przygodę.

W przypadku monohydratu u osób podatnych (stosunkowo niewielki procent) może wystąpić tzw. retencja czyli podlanie wodą w okresie stosowania, jabłaczn natomiast nie przejawia takich możliwości.

Według zdecydowanej większości użytkowników niema praktycznie żadnej różnicy w działaniu jak i efektywności obu tych form kreatyny, osobiście zaś uważam że różnica aczkolwiek kosmetyczna w moim przypadku zachodzi na korzyść jabłczanu.

Spadek czy będzie czy nie zależy wyłącznie od odżywiania, bądź w przypadku podanym powyżej (osób podatnych) po cyklu może zejść trochę wody. WODY nie mięśni...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
O dzięki, oczekiwałem takiej odpowiedzi. No czytałem właśnie, że po monohydrancie może nastąpić spadek. Chyba jednak zdecyduję się na jabłczan. Jaki jabłczan najlepszy? Może być w tabsach chociaż słyszałem, ze w proszku lepiej się rozpuszczają w organizmie, natomiast dla mnie ma to małe znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bez roznicy czy kapsy czy proch - cm3, tcm, trimal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
bez różnicy tabl/proch

spadek po mono to jedynie właśnie zasługa wody
jest dieta na odpowiednim poziomie ,to nic nie spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Diety akurat bardzo pilnuję więc w takim razie żadnego spadku nie będzie. W takim razie wybieram tabletki. Tylko moje pytanie, czy mogę to brać z BCAA po treningu? Bo krete będe dawkować: "2..5g 30min przed treningiem i 5g od razu po treningu.w dni bez treningu tylko 5g na czczo" A po treningu biorę 3tabletki BCAA od Olimpu więc kreta będzie się nachodzić na BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Można razem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Ok, dzięki ! CM3 i TCM bardzo się różnią?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czysta ciekawość pytanko

Następny temat

białko

WHEY premium