SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, cel - siła , sporty walki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
Witam ponownie :)
Niedługo rozpoczynam cykl siłowy. Trenuje sporty walki , wiec wiadomo to jest priorytetem. Jestem po cyklu wytrzymałosciowym i będę wchodził na siłę. Stąd moje pytanie, jaką kreatyne byście polecili w tym przypadku?
Chodzi o przyrost siły, ewentualnie masy która i tak pewnie po cyklu zejdzie oraz najwazniejsze: by w miarę nie pompowała(jeśli to możliwe to w ogóle).
Mam 18 lat i jestem po mono universala, cm3 , i dwukrotny cykl wytrzymałościowy po orotanie orogenixa.
Przyznam szczerze że nie do końca jestem zadowolony.
Myślę o jakimś stacku kreatynowym, możecie pomóc?
Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
2) wiek 18
3) waga/wzrost 70kg/175
4) staż treningowy coś ponad 3 lata
5) cel cyklu siła
6) stosowane już wcześniej suplementy: cm3 , universal mono,2x biogenix orotan
9) ok. 3 miesiace
10) informacje na temat diety - nie jestem kulturysta :) jem dobrze,zdrowo, wspieram się też kuchnia sfd haha :)
11)przewidziane finanse na cykl - bez znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
dieta nie tylko jest dla kulturystów
sporty walki -jakie dokładnie?
stack kreatynowy jedynie bez "pomperów"bo to nie będzie Ci pomagać podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
Jem tak jak powinienem jeść tylko że nie licze zapotrzebowań i nie waże posiłków :)
Trenuje kick boxing.
Czy ktoś poleciły w tym przypadku jakiś konkretny stack :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
powtorz cykl na formie krety z ktorej byles najbardziej zadowolony, brałej juz pare wiec masz porownanie,
ewentualnie cos typy GM, czy mix kreatyn jak np. ten z Olimpu Creatine Xlode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1072
właśnie zastanawiałem się nad tymi dwoma :
https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_CREATINE_-opis27312.html
https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html
Podobno ta z musclepharma jest kozak :) Jak myślicie ? Czy może jakaś inna propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
kreta jak kreta pewnie ale nie mowione ze nie mozesz jej kupic i przetestowac, bedziesz miał wlasna opinie czy faktycznie taki kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Zacznij od MP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
sam boksuje i biere aktualnie white flooda, powiem Ci ze dobre pobudzenie a i nie pompuje srasznie, nawet powiem ze lekko pompóje i mi to pomaga(ale kazdy jest inny) plus jaka kreatyna solo i bedzie git

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
wg. mnie WF już lepiej zarzucić w przerwie przed następnym cyklem, a w czasie skomponować swój własny stack. Lepiej na tym wyjdziesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flex

Następny temat

bcca

WHEY premium