SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, a podrażnione gardło...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Dziwne pytanie. Ale calkiem realne. 3 dni temu gadalem z kolega i powiedzial, ze bral kreatyne, ktora podrazniala mu dosc mocno gardlo...
Generalnie sie zdziwilem. Ale testuje teraz sam pewna kretke i od 2 dni (tyle ja biore) lekko mnie boli. Uczucie jak przy zapaleniu z tym,ze duzo mniejsze...
Chodzi o kretke w proszku.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co innego podraznia gardla jak nie jakies zanieczyszczenia chemiczne w danym preparacie.zimna wode pijemy na codzien i nie drazni nam gardla chyba ze jest z zanieczyszczonego zrodla a jesli chodzi o rozne takie rzeczy to od 20 lat siedze w suplementach i wielokrotnie mialem klopoty po gownianych produktach i to wlasnie gowniane klopoty.ja chcecie miec je rownierz to wasza sprawa ja tylko dziele sie swoim doswiadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
poiwedz czymiesz w ustach czy połykasz?


a tak serio to bardzo dziwne, 1 słysze, moze zbieg okolicznosci
jak masz wątpliwosci - przeslij a ja przetestuje
%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No mnie to tez bardzo dziwi. Ale na bol gardla juz troche pozno,a objaw wyszedl pare godzin po wzieciu kretki...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Także pierwszy raz słyszę o takim przypadku, zależy też jak mocne jest to "uczucie podrażnienia", wg mnie minie za parę dni, moze dawno nie brałeś kretki w proszku i stąd takie dziwne odczucie - I don't know
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
W sumie w proszku biore po raz 1

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
No to raczej wyjaśnia sprawę - skoro to pierwszy raz, to już wiesz jakie są skutki uboczne brania kretki w proszku :), a na serio to raczej będzie to ,ponieważ nie spotkałem sienigdy z tym zeby kreatyna podrażniała gardło - a twój kumpel też brał po raz pierwszy w proszku, no i czy to jest ta sama kreatynka co brał twój znajomy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
On bral tez proszek, ale nie ta sama co ja...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Jeżeli brał także po raz pierwszy to sądzę, ze to jest właśnie to - gardło może w ten sposób się przyzwyczaja do łykania kretki, ponieważ nie sądzę żeby to było coś innego. Nie pamiętam jak to było u mnie, ponieważ nie zwracałem na to uwagi - nawet jeżeli wystąpiło takie podrażnienie, to tego nie odczułem, no więc
chyba po problemie, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dałem soga, a nawet nie został mi zwrócony - eh coś się psuje na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
figa... mialem to samo... taka suchosc w gardle wogule b. nieprzyjemne uczucie... cos w tym musi byc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
No to chyba rozwiazalem zagadke bolu gardla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

male pytanko

WHEY premium