SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, Masa, Rzeźba

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

68

Wzrost

177

Staż treningowy

2 lata

Obwód pasa

76cm

Obwód klatki piersiowej

99cm

Obwód uda

55cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia, Kalistenika 4 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia, Kalistenika, Basen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

100g WW, 140g Białka, 60g tłuszczy

Cel/problem/opis

Moim aktualnym celem jest zrobienie formy do zielonej szkoły, głónie prosiłbym o odpowiedź czy w przeciągu 2 miesięcy zdołam zbudować dodatkowe kilka kg mięśni i następnie zacząć redukcje, aby na wakacje mieć "kaloryfer"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 385
Siemka
Mam 17lat i straż na siłowni około 2 lata, jestem endomorfikiem
Mój bf na konie redukcji to ok. 12% przy wzroście 177cm i 68kg wagi, aktualnie jestem na revers diet i za 2 tygodnie rozpocznę masę, która potrwa 2 miesiące (suplementacja :kreatyna, witaminy, omega-3), z dietą nie mam żadnego problemu, trzymam miche (aktualnie jem 250g węgli, 40g tłuszczy i 110g białka) i chciałbym się was poradzić czy przy robieniu możliwie beztłuszczowej masy mięśniowej zdarzę od kwietnia do czerwca na diecie low carb (stosowałem ją wcześniej, działa na mnie bardzo dobrze) zredukować tłuszcz, żeby moja sylwetka nieźle wyglądała? Dziękuję z góry za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
przez 2 miesiace duzo nie zbudujesz masy miesniowej,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 385
Wiem, ale jestem po redukcji która trwała około 10miesięcy i przez ten okres 2 miesięcy chciałbym zbudować kilka kg i rozkręcić metabolizm, żeby wszystko wróciło do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
jesli redukcja trwala 10 miesiecy to w 2 miesiace wiele nie zdziałasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 385
Czyli nie za bardzo jest opcja żeby od kwietnia do czerwca zredukować żeby odsłonić brzuch? (Teraz widać mi 2 kostki u góry brzucha, sądzę że było by widać więcej jednak kiedyś wcale nie ćwiczyłem brzucha przez co mam tam słabo rozwinięte mięśnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Możesz stopniowo podbijać kalorie, tym samym zacząć cykl z kreatyną, po 8-12 tygodniach stosowania możesz zacząć ucinać kalorie i przejść na redukcję

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 385
Dzięki za radę właśnie o takim czymś myślałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

17 letni ektomorfik,jak ćwiczyć?

WHEY premium