SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato-według -astry1

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Tak, zmienialem wiele razy. Nie chcialem Cie znowu urazic.

Moja prosba pozostaje: nie pisz do mnie/omnie/nie zaczepiaj mnie, ja nie bede tego robil w Twoim kierunku. Dziekuje i pozdrawiam \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie ktoś odpowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RafalRRRR
Więcej wiary w ludzi Kapitanie ;).
Cholera, też tak macie że 1,5h po zjedzeniu 1 posiłku już Was ssie? A tam było 63b/5t/66ww? I było to ogromne. Fakt, że rano na czczo biegałem 40 minut... Nie wytrzymam z tym ssaniem, a do wieczora tyle czasu jeszcze i trening popołudniem, więc jeszcze trzeba pilnować okołotreningowych. Jak to u Was? ;)

Nie mój wątek,ale mam takie zdanie że jak ssie to trzeba zjeść bo inaczej organizm zje Ci mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
RafalRRRR ja to akurat nie mam problemu ze ssaniem w żołądku. Raczej muszę myśleć, że trzeba coś zjeść. No chyba, że jestem po treningu albo jakimś długim wypadzie rowerowym to wtedy ssanie też się załącza.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra, zmieniłem menu trochę, pokombinowałem i wrzuciłem jeszcze jeden posiłek do 16. No i zjadłem przed chwilą to samo co rano. wystarczy do 16 :). dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Nooooo, wreszcie 16 stopni. Dziś była jazda na rowerze.
Momentami dość mocno wiało. Dystans 35km, czas 1:27', Vsr=24km/h
Tempo średnio, odcinki pod wiatr siłowo i ciężko.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
To masz dobrze u mnie 12 stopni i ciągle pada.

Rafał tylko się cieszyć ,masz rozkręcony metabolizm na maksa ,co pamiętam to jesteś na redukcji
A mięśni ci nie spali do następnego posiłku.

Zmieniony przez - Skrzydło w dniu 2013-04-12 20:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Nie martw się skrzydlaty, będzie lepiej ale dopiero w niedzielę

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
drazekm
RafalRRRR
Więcej wiary w ludzi Kapitanie ;).
Cholera, też tak macie że 1,5h po zjedzeniu 1 posiłku już Was ssie? A tam było 63b/5t/66ww? I było to ogromne. Fakt, że rano na czczo biegałem 40 minut... Nie wytrzymam z tym ssaniem, a do wieczora tyle czasu jeszcze i trening popołudniem, więc jeszcze trzeba pilnować okołotreningowych. Jak to u Was? ;)

Nie mój wątek,ale mam takie zdanie że jak ssie to trzeba zjeść bo inaczej organizm zje Ci mięśnie.


Z tym ssaniem to chyba nie jest taka prosta sprawa, przynajmniej tak mi się wydaje, bo zdarzało się że nawet robiąc masę, 1-1,5h po posiłku byłem już głodny. A kalorii jak na mnie było dużo no i waga rosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Dziś było kopanie ogródka oraz różne prace ogrodowe. Dało w kość konkretnie. Jutro rower.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik budowania formy na 40 urodziny. Kettlebell, siłownia, bieganie, rower.

Następny temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

WHEY premium