SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł II

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Od 3 dni jem truskawki z mascarpone, śmietana 18 i 12%. Każdego kolejnego dnia idę w dół z tłuszczem:)
Viki - ja jeszcze odkryłam ze właściwie sezon na lody na patyku tez się jakby zaczął...
Knedle wole ze śliwkami.
Viki - ty już masz kratę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Ghorta masz rację, zapomniałam o omletach

Kabo u mnie standard to kefir + truskawki Knedle tez planuje zrobić, ale w wersji bardziej fit z mniejszą ilością zwykłej pszennej maki i dodatkiem innych mąk, jak np. jaglana. Przy wysokich weglach mozna zaszaleć Choć i tak truskawki najlepsze są ze smitana 30%, np. jako dodatek do gofrów

Paatik sezon na lody to juz dawno, niekoniecznie na patyku, ale włoski czy takie w wafelku. Odkryliśmy tydzień temu pyyyyszne lody, ręcznie robione i raz na tydzień chyba taki cheat meal wpadnie A krata zawsze może byc lepsza.


Robiłam dziś próby l-sit na placu i doszłam do jednej rzeczy. Łatwiej mi robić w domu na tych uchwytach, bo mogę je odpowiednio ustawić. Poręcze są rozstawione szerzej i to sprawia, że pierwsze męczą się ręce.


EDIT:
Właśnie odebrałam paczkę z nagrodą od IHS. Dostałam białko o smaku... truskawkowym Idealnie będzie pasowało do koktajlu truskawkowego, bardzo sie cieszę


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-05-23 14:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Tak w ramach dokumentacji (braku) postępów w redukcji Aktualna waga:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Viki
Tak w ramach dokumentacji (braku) postępów w redukcji Aktualna waga:






Viki to prawie jak ja . Tylko u mnie jest 30 kg więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Jsdolan najgorsze jest to, że Drazekm waży niewiele więcej niż ja, a przy takim tempie redukcji to pewnie mnie dogoni Źle się z tym czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
Kolejna i ostatnia próba wznosów tułowia, bo znowu mnie szyja bolała. Ostatniego powtórzenia nie zrobiłam, bo czas się wg stopera skończył




I l-sit, jest lepiej ale nadal marnie, reszty uczestników konkursu nie dogonię


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Jsdolan najgorsze jest to, że Drazekm waży niewiele więcej niż ja, a przy takim tempie redukcji to pewnie mnie dogoni Źle się z tym czuję

Spoko tempo juz mi zwolnilo,narazie krece sie w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
Viki L-sit 20 sekund świetnie
wznosy 50p? - żona rozpraszała mnie przy liczeniu
Podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607793
We wznosach na pewno 49, ten ostatni to już taki ledwo i chyba poza czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Viki
We wznosach na pewno 49, ten ostatni to już taki ledwo i chyba poza czasem


No Viki szacunek , a ja we wznosach 0 powtórzeń . Nawet mi "poziomka" nie pomoże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 2

Następny temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex wg ojan

WHEY premium