SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/*Skitelsik*

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19181

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
tak. dziadek ma cukrzycę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
ta zielona z maliną to z biedronki?

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
nie. Z bio activ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
nie odniose się bo nie znam

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Mi osobiście smakują ich herbaty. Są liściaste i w torebkach chyba i mają też właśnie liściaste zielone z jakimiś dodatkami.

Dzień 64

jedzonko:




+woda, omega-3, witaminy, chrom, zielona herbata z maliną, mięta, sól, pieprz
Jeśli chodzi o warzywa to:
Posiłek I sałata, ogórek, szczypiorek
II ogórek, kapusta pekińska
III ogórek, sałata lodowa
IV brokuł, kapusta pekińska
V szczypiorek, ogórek, kapusta zwykła

Trochę źle to dziś wyszło. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :)

Co uważasz o grillowaniu na takiej specjalnej patelni grillowej? Jest zdrowe czy raczej tak samo jak smażenie nie za bardzo?

Dziś było bez treningu. Nie mogłam jakoś dobrze spać w nocy, więc się nie wyspałam. Głowa mnie bardzo bolała, a w szkole nikt nie miał nic przeciwbólowego to się męczyłam. W domu wzięłam paracetamol i tylko odrobinę mi przeszło, więc dziś cały dzień z bólem głowy i ogólnie bardzo kiepski, bo słabo się czuję. Momentami jak np. siedziałam i tak szybko wstałam to mi się troszkę w głowie kręciło. Jestem głodna, ale dojadam zielonymi warzywkami na szczęście. Nie wiem jak niektóre kobiety mogą być na np. 1000kcal.

Jestem już normalnie zmęczona tym wszystkim. Mam jeszcze dodatkowo swoich problemów trochę i trudno mi się z tym ogarnąć psychicznie. To naprawdę wkurzające, że po mimo tych wszystkich starań i wyrzeczeń nic się nie dzieje. Moja babcia przyniosła truskawki z działki to ja aż musiałam wyjść z kuchni :P Kurczę...


Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-06-13 21:16:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
skitelsik

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
filonka dzięki Ale to naprawdę męczące :P Dobrze, że chociaż u Ciebie leci

Dzień 65


jedzonko:



+woda, sól, herbata zielona z maliną, mięta, pieprz, witaminy, chrom, omega-3

I kapusta pekińska, górek, szczypiorek, sałata zwykła
II sałata lodowa, ogórek, sałata zwykła
III ogórek, kapusta pekińska
IV kapusta zwykła, ogórek
V ogórek, kapusta pekińska, sałata zwykła


trening:
rozgrzewka 5min orbi
1.push press 10x18kg/10x23kg/10x23kg
2a wznosy ramion bokiem maly palec w gore 8x3kg/8x4kg/6x6kg
2b. wznosy ramion bokiem grzebiet dloni w gore 6x3kg/6x4kg/6x6kg
2c. wznosy ramion bokiem kcick w gore 6x3kg/6x4kg/4x6kg
3. uginanie z supinacją(sztangielki) 8x8kg/8x8kg/6x8kg
4. prostowanie ramion na wyciągu 15x10kg/10x15kg/10x15kg
5min orbi i 25min szybki marsz pod górkę na bieżni


Dzisiejszy dzień też nie za ciekawy. Rano było w miarę, później znów zaczęła mnie boleć głowa. Wzięłam ibuprom i trochę przeszło. Dzisiaj sporo myślałam o jedzeniu, więc błam głodna i psychicznie i w żołądku Sporo zieleninki zjadłam, więc troszkę to ten głód tłumiło :) W sumie do treningu się zmusiłam, bo nie za bardzo miałam siłe, ale jak zaczęłam ćwiczyć to już poszło. Chciałam zrobić interwały, ale uda odmówiły takiego wysiłku :p

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-06-14 21:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rob tylko aero, interwaly nie dla ciebie teraz
Powinno niedługo przejsc te bole glowy to normlane brakuje ww do kktorych jestes przyzwyczajona organizm przesawic sie musi na spalanie tluszczu. Dotychczas spalal weglowodany.
Wiem ze ciezko to ciężka dieta jest w ogole duzo trzeba sie wyrzec, pomyśl ze chwilowo
W sumie mam nadziej ze juz jutro bedzie ci lepiej, powinnas pociagnac az do momentu wejścia w ketozę wtedy będzie przyplyw energii

Aaaa wtedy bedziesz sie czuc nagle super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Co uważasz o grillowaniu na takiej specjalnej patelni grillowej? Jest zdrowe czy raczej tak samo jak smażenie nie za bardzo?

A co później? Jutro ostatni dzień 1500kcal i co dalej robimy? W czwartek podam wymiary jak coś, te sprzed i po tych trzech dniach.

Tęsknię za owocami i to nawet bardzo :( W domku mam i tylko patrzeć na nie mogę. Mama zrobiła ogórki małosolne i kapustkę. ahh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ogorki sobie jedz kapuste tez
czekamy na twoje wejscie w ketoze jak po trzech dniach nie wejdziesz ciagniesz tak dalej

Mozna grilowac na patelni grillowej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/werzgr/do boju! podsumowanie str.36

Następny temat

konkurs/1kaszmirka/Do dzieła!!! podsumowanie str.22

WHEY premium