SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkretny plan do oceny prosze o pomoc znawców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
;d:]

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
Siema odkopuje temat bo napsize troszeczke o postępach A więc tak jestem juz na 4 tygodniu tego treningu i w 3 tygodniu brania horse power. Pierwsze 1,5 tyg nie czulem mocy a poczuułem dopiero potem obwód łapy 42,5 skoczyl do 43,5 cm wiec jest zadawalający reszty wymiarów nie mierze . W całym treningu nie wykonuje tylko tego treningu brzucha ;/ :( i jakos nie moge sie zmotywować . Ogółnie jak dla mnie jest dobrze

Jak możesz michail powiec mi jak jest z tym horse power po jedzeniu 4 tygodni horse power mam odstawic go na 3 tygodnie i potem znów jechac 4 tygodnie tak ??

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jestem za cyklicznym stosowaniem, ale każdy ma swoje predyspozycje i metody

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
sorka że mam takie głupie pytania z tematyki suplemacji chociaż tyle juz cwicze ale akurat nigdy tego nie brałem to ja uważasz mam zrobić z tym horse power . Mama cwicnac jeszcze tydzień i zrobić3 tygodnie przerwy i znów 4 tyg wcianac . CZy mam podjechac kolejne 3 tygodnie jak uważasz michail ???

dzienqi za odpowiedzi

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Pojedź kolejne 3 tygodnie.

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-03-11 23:26:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
też tak myslałem żeby tak zrobic wypowie sie ktos kto brał ten stack >> horse power

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
??

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
michail mówiłes żebym sie przypomniał to sie przypominam

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
a więc tak jestem w 8 tygodniu cyklu(1 tydzien na sucho z białeczkeim ale bes hp) z tego 7 tydzień na cyklu horse power . Mam zamiar podjechac jeszcze tydzień tym planem a potem zrobić regeneracje która będzie trwała tydzień czasu ciężary 30% maxa po 2 cwiczenia na partie łącznie 4na małe part.-6 seri na duze part .Potem chce znów pojechac jakims planem który wspulnie ułożymy .Horse power zjadlem prawie 1,5 puszki i połowa mi jeszcze została pojem ten tydzień i reszte sobie zostawie na kiedy idziej .
Plan który chciałbym abys mi ułożł chce aby był planem podobnym czyli siłowo masowy z priorytetem znów na tą nieszczęsną klatke czyli 2 razy w ytygodniu (głownie doł klaty )
Kolejne pytanie które kieruje to co mam dokupic sobie . Białeczko ostrowi jem non stop bo wiadomo że to norma . Jak uważasz Michail co mam dokupić jeszcze ??
Myslałem nad kupnem tribulusa Treca , glutaminy i tu prosze o podanie jakiejs niezłej oraz czekam na propozycje moze cos jeszcze albo cos niepotrzebne .

Teraz napisze jak mi poszło jak dotad
przed cyklem było na pompie teraz na pompie
biceps 42 43,5

Wyciskanie sztangi 121kg 4 ruchy na początku cyklu teraz 130kg 5 ruchów

waga na + 4 kg brzuch nie chciało mi sie robic wiec mi przyszło troche w boczki ale sie nie martwie bo po kolejnym cyklu bede zaczynał żezbe .
Ogólnie widac że troche mi przybyło masy.

Jak napisze kolejny plan to wkleje tu do oceny i weryfikacji go przez Ciebie Michail .

Jak narazie to chcuiałbym od ciebie pomocy co zakupic na kolejny cykl dokładnie planuje wydac max do 300 zł ( białka ostrowi mam pod dostatkiem wiec nie musze dokupic) więc co dokłądnie uważasz ??


dzienqi za pomoc z góry

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przypomnij mi się jutro.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 dni, priorytet - klatka

Następny temat

Trener Osobisty

WHEY premium