SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec etapu zwiększania masy--czs na redukcje,prośba o pomoc duze uda

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Mnie osobiscie 59 cm gdzie sa miesnie nie sadlo nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
pokażesz te foty o których pisałem wcześniej to będzie czarno na biały co i jak. A na razie dalej uważam że sobie wkręcasz tą dysproporcję.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
dziewczyny nic nie wkręcam. Wymiary wszystko pokazują.. Nie interesują mnie żadne zawody itd a jedynie zdrowie i ładna szczupła sylwetka. Czy taka dieta i trening będą ok??


Zmieniony przez - vade w dniu 2016-02-29 10:33:15

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Ile czasu rolilas te masé? jakie byly wymiary przed? wrzuc tabelké

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
ok 2,5 miesiąca waga ok 3-4 kg na plus ramie + 2 cm pas +2 cm udo +2 cm wizualnie plecy i ramiona się poprawiły ewidentnie (co zauważył min. mój chłopak który pomaga mi w diecie i treningu)

Na pewno poprawiły się też hormony, bo rano czesto byłam mega zaspana po posiłku, teraz jem tłuszcze i białko i jest sporo energii.
Nie było dodane duzo kalorii ale nie było sensu skoro waga poszła i tak do przodu.
Siłowo też sie pilnowałam bo trening FBW był oparty o podstawy 5x5 (np w martwym ciągu doszłam do 45kg x 5 przysiad też ok 40kg 5x5 )staram sie dokładać


Zmieniony przez - vade w dniu 2016-02-29 12:22:17

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Myślałam jeszcze o diecie Rotacyjnej

w DT---- 1800 kcal

ww ---150
b ---- 120
t ---- 80


DNT ---- 1700
ww --- 100
b---120
t --- 90

ww w posiłkach w środku dnia rano b+t

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
ile jadlaś na tej "masie"?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
dodawałam stopniowo kcal. Startowałam z ok 1400 (gdzie waga mniej wiecej stała w miejscu)doszłam do ok 1900kcal bez aerobów, ćwiczą na siłowni 3-4 razy tyg 2 x siłowo FBW i 1-2 obwodowo z ciężarem. Miska bardzo dokładnie pilnowana, przez pewein moment odstawiłam całkiem nabiał, gluten ale nie zauważyłam zadnej różnicy, robiłam badania na alergie wysżła mi tylko nietolerancja na substancje słodzące

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy ci wbiło te 3 kg, na początku, czy równomiernie w przeciągu tego okresu? Jak się rozkładają cm? Wychodząc z lc, bo kojarzę i twoją dietę i wygląd, musisz się pogodzić z tym, że chociażby woda wróci i to dokłada kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
raczej stopniowo, zresztą starałam się ważyć co 2 tyg wiec wyłapałabym jednorazowy skok wagi. Na razie dietę trzymam tak jak było ww na poziomie 100-120 zaczynałam od 80gr lekko dodając przez cały ten okres.

Właśnie czytałam sporo ze na LC przy odstepstwach jakichkolwiek organizm zaraz łapie wodę, dlatego myślę jeszcze nad tą rotacją nie byłaby to wtedy czyste LC ale ilość ww (na które bardzo żle reaguje)stosunkowo niska -- 150 w DT 100 w DNT
Przy takich ilościach ww i tłuszczy jak teraz jestem na prawdę najedzona


Zmieniony przez - vade w dniu 2016-02-29 17:27:35

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład makro u starszej kobiety

Następny temat

Dieta i trening do sprawdzenia

WHEY premium