SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfrontacja Sztuk Walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
Thx dla Trueneo za live relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trueneo jak bede zakładał własna stacje TV to jestes u mnie główną twarzą działu sportowego dzięki za relacje!!! materla to chyba ma jakis uraz do brazylijczykow ;/ Mialem nadzieje że Saleta cos pokaze, pomimo że go nie lubie W koncu był mistrzem świata w KB, rozmienił sie na drobniutkie dawno dawno temu ale nie lubie jak po nim jadą jak po amatorze zapominając kim był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Saleta nic nie pokazał
Juras wygrał a szkoda nie lubie go
żałuje przegranej Materli
Najlepzsawalka Mameda i ta obrotówka

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
Mamed pokazał się o dwie klasy lepiej od całej reszty zawodników... jak ja żałuję że on nie walczył w turnieju...
szkoda mi Materli, jakby ciaśniej dopiął te duszenie to wynik byłby odmienny, a tak musiał przełknąć gorycz porażki, bo w stójce był wyraźnie gorszy.
Podobnie żal mi Kułaka, w walce z Zawadą miał dosiad chyba 3 czy 4 razy - na ziemi był zdecydowanie lepszy, ale podobnie jak Materla zbierał zbyt duże baty w stójce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka Mameda - przekozak !
Reszta walk wmiarę do obejrzenia, nie można było się spodziewać PRIDE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
dzieki wszystkim za slowa uznania :)

ogolnie to materla mial ciezkich przeciwnikow, ten slowak antoschka to calkiem niezly zawodnik, wytrzymal dzwignie na ramie i jeszcze sie uwolnil to sporo o nim mowi, a i pare razy mocna przycisnal materle. Najbardziej chcialem zeby wygral Kulak bo gosc ma serce do walki. Reasumując to na tej gali byl zdecydowanie najlepszy poziom, praktycznie wszyscy obcokrajowcy byli na przyzwoitym poziomie, nie to co na galach hamer knockaut promotion. Na jesieni nastepne KSW, juras zapowiedzial ze bedzie chcial wystapic w turnieju.

Nie zapomnijcie o tym ze 9.06 bedzie gala perfect boxing czy jakos tak, adamek, golota, wilczynski te walki zapowiadaja sie bardzo dobrze, ogolnie to bedzie maraton 13 walk, ale pewnie w Polsacie pokażą najlepsze.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
hej koy. chyba nigdy nie widziałeś jurasa na żywo. ja z nim rozmawiałem i jest bardzo sympatycznym facetem.
za to king kong to zwykły cham i nic więcej nie potrafił się pogodzic z tym że przegrywa i zachował się jak zwykła ciota.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Mamed masakra. Szkoda straszniecipa.o, king kong moze z takimi cepami pod wiejska dyske wyskoczyc . Troszke mniej ludzi niz w zeszlym roku chyba ale organizacja calkiem spoko bo nie bylo dlugich przerw i kolejek. No i nie mozna zapomniec o panu Salecie. Mial niezly doping bo zostal wygwizdany a jak sie poddal to brawa . No i czy ktokolwiek mogl sie spodziewac takiego finalu....? pozdr

No i bym zapomnial o naszych gosciach honorowych: Pan Paweł i Pan Andrzej



Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-06-03 02:22:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nazywa się piosenka przy której Materla wchodził?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Gala była niezła, widać, że malutkimi kroczkami idzie to do przodu. Kułak w pierwszej walce dostał kelnera, który widać, że nie miał żadnego pojęcia o MMA. Kołacin zaskoczył mnie pozytywnie mimo przegranej, przynajmniej widowiskowy pojedynek był. Jocz - Samuraj, myślałem, że deyzje wymęczył Polak, ale w sumie było blisko, trzeba by jeszcze raz to obejrzeć. Materla pojechał Antoszke zgodnie z przewidywaniami, ale niesamowite było wyjście Słowaka z balachy. Maciek Górski również mile mnie zaskoczył, pokonał doświadczonego przeciwnika, który jednak był chyba nieprzygotowany albo miał kontuzję, bo kompletnie nic nie robił. Kułak - Zawada, w moim odczuciu Polak był lepszy w 2 pierwszych rundach, ale dogrywkę wygrał King Kong rzeczywiście. Mendes - Materla, myślę, że tu potrzebna była dogrywka, było blisko. Szkoda, że Mamed dostał tak słabego przeciwnika, bo mielibyśmy okazję dłużej oglądać chyba najlepszego, a z pewnością najbardziej widowiskowego zawodnika MMA w Polsce. Juras, ładny trójkąt, ale przeciwnik chyba bardziej na poprawienie statystyk. W finale Samuraj po prostu zamiótł Zawadę. Pokazał umiejętności bokserskie na bardzo wysokim poziomie, King Kong był bezradny jak dziecko. Saleta no comments, każdy widział, jego wyjście trwało dłużej, niż sama walka. Ogólnie spoko, ale jest jeszcze dużo do poprawy.

In my heart I do not feel that I must prove anything

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Frank Shamrock - wywiad (Renzo, Ken, EliteXC)

Następny temat

Woźnicki w Szwecji

WHEY premium