SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Frank Shamrock - wywiad (Renzo, Ken, EliteXC)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
MMA Sports: Na poczatku powiedz o EliteXC i Renzo Gracie. Co myslisz na temat tej walki?

Frank: (śmiech) śmieszne, że pytasz. Co mogę myśleć na ten temat, to był największy wał jakiego w zyciu widziałem!

MMA Sports: Byłeś mocno zdziwiony jak walka została przerwana, czy te kolana były aż tak mocne?

Frank: To było smieszne. Wiedziałem, że obiłem go mocno, kolanami na ciało, lecz ledwo go uderzyłem tym kolanem na głowe...

MMA Sports: Czy będziesz kontynował swoja karierę gdy już wiek będzie...no wiesz będziesz stary?

Frank: Oczywiście. Tak. Wiesz, super-glue połączy moją zniszczoną twarz i znów powrócę.

MMA Sports: dlaczego Renzo nie mógł kontynuować walki wg Ciebie?

Frank: Skończył się. Był fizycznie wyczerpany. Nie chciał przyjąć KO; wybrał łatwiejszą drogę...na zakończenie tego pojedynku.

MMA Sports: Czy myślisz, że prowadziłeś na kartach u sędziów i czy jesteś zadowolony z tego co pokazales?

Frank: Nie mam pojęcia o tym co było na kartach sędziowskich, walczyłem ze strategią aby wygrać; Ja nie przykładam uwagi do rund. Byłem bardzo zadowolony, tzn. wszystko szło po mojej myśli.

MMA Sports: Czy myslisz o rewanżu i co zmienisz w swojej taktyce?

Frank: Oczywiście, chcę rewanżu. To co powinienem zmienić...grałem ostrożnie bo chciałem wygrać. Walczyłem ostrożnie z ostrożną taktyką z którą wiem, że powinienem wygrać. Jeżeli zawalcze z nim ponownie, nie będę walczył ostrożnie, pójdę na całość i zmiażdżę go.

MMA Sports: Co chciałbys powiedzieć do Renzo?

Frank: Wspaniałe 7 minut, ale spróbujmy 15! On jest znakomitym wojownikiem oraz zawodnikiem, lecz on wie w duszy i sercu, że nie zdoła mnie pokonać. Więc mam nadzieję, że się zjawi na rewanżu.

MMA Sports: Ty nie przegrałeś walki od '97; czy musiałeś przegrać przez DQ?

Frank: Myślę, że tak, może to śmieszne lecz ja czuję, że powracamy do ery pro wrestlingu.

MMA Sports: Czy będziemy Ciebie widzieli regularnie w ringu/klatce?

Frank: Tak, wracam na całego. Będę walczył ponownie w czerwcu.

MMA Sports: Wiesz kto będzie Twoim przeciwnikiem?

Frank: Renzo lub Phil Baroni.

MMA Sports: Pogadajmy o Philu Baroni, co masz w glowie jak slyszysz to nazwisko?

Frank: Widzę kawał mięsa. Sądzę, że jest on wielkim (mięso - głowem) przypauem.

MMA Sports: Co zrobi Frank Shamrock jak wreszcie zawalczy z Philem Baroni?

Frank: Nie zamierzam być ostrożny w tej walce, I'm definitely not going to play it safe, jestem tego pewny, pójdę na wymiany w stójce. On jest mocnym uderzaczem, lecz jest głupkiem, wolnym, męczy się bardzo szybko i łatwo, więc zamierzam i uprzykżyć mu życie i sprawić aby zasnął.

MMA Sports: Zapłata za walkę z Gracie, jaka była?

Frank: To dla mnie nie jakieś super profity, po prostu dobre pieniądze, dobry marketing ale to juz historia. Rozumiem przez to, że jeżeli znasz prawdziwe walki, wiesz, że ich dni są policzone(EliteXC). To teraz nazwa marketingu; To nie nazwa potęgi.

MMA Sports: Byłeś niepokonanym mistrzem UFC wagi średniej a później dałaeś sobie spokój z walką, dlaczego?

Frank: Hmmm....nie chciałem walczyć dla tej organizacji już nigdy! Gdy odszedłem, publicznie odebrali mi mój tytuł. To jedyna droga jaką chcieli mnie się pozbyć.

MMA Sports: To nie sekret, że nie jesteś fanem Dana White, co powiesz na jego temat?

Frank: To jest idiota. Więc...to jest idiota .

MMA Sports: Co sprawiło, że wróciłeś do MMA?

Frank: Popularność tego sportu. Sport i pieniądze za walki. To jest to co znów skierowało mnie w strone MMA. To bardzo ważne, że biorę udział w tym i jestem zawdnikiem w tej grze.

MMA Sports: Dużo plotek jest o tym jakoby miałbyś walczyć z bratem Ken Shamrock, czy naprawdę chciałbyś z nim walczyć?

Frank: Tak, dlaczeo nie? My walczymy razem na treningach. Chcieliśmy zawalczyć razem i teraz jest to możliwe, nasze rodziny na tym zarobią. To moja radość.

MMA Sports: Chciałbyś coś powiedzieć fanom?

Frank: Dzięki za wsparcie to dobre i to złe. To wszystko pomaga.

źródło: http://www.mmasportsmag.com/

do d.u.p.y się tłumaczy wiwyad kogoś kogo się nie lubi
więc błędy moga być

dzięki za przeczytanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Nie moge sie doczekac walki Franka z New York Bad Ass.To bedzie wojna w ringu i duzo gadki przed walką

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1673
Chciałby obić morde bratu, albo miec obitą przez niego - no comments.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8624
Taki jeleń typowy i mądrala. Czasem pewnie udaje sympatycznego ale przydałoby się, żeby zaliczył jakieś K.O. żeby trochę spokorniał...

Peace, love, extasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2583
Jak dla mnie naprawde nieciekawy człowiek. Gromy się z niego sypia z róznych stron. Od Ruttena też. Jego sposób wypowiedzi, to co mówi - beznadzieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
swietny fighter! jeszcze nie raz oklepie komus miche

NOX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody MMA w najblizszym czasie

Następny temat

Konfrontacja Sztuk Walki

WHEY premium