SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfrontacja Sztuk Walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2490
Jozwiak zrobil z siebie niezle posmiewisko.
dziwi mnie dlaczego walka Przemka odbyla sie jako ostatnia. uwazam ze final jest najwazniejszy i powinien byc rownoczesnie walka wieczoru.
Spiker ok, dobrze ze nie ten co ostatnio
Ogolnie spoko turniej. Szkoda Krzyska i Michala bo moglby byc dobry rewanz. w kazdym razie plus dla nich za ogromna wole walki i chec zwyciestwa bo bylo to widac.



Zmieniony przez - sandiego_7 w dniu 2007-06-03 16:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Spiker ok.
Ktoś ma walkę Jóźwiaka?Nie pokazali w powtórce

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Fakt Kułak i Materla wykazali się sercem do walki, ale tak jak pisałem wcześniej na mnie bardzo dobre wrażenie zrobił Igor Kołacin mimo przegranej walki. A co do konferansjera to zdziwiłem się kiedy zapowiedział : "Martin 'King Kong' Materla" ale na szczęście zaraz się poprawił. Po gali przez chwilę pogadałem z Kułakiem i Kołacinem (pamiątkowa fotka itp.) spoko goście.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Za to kiedy brałem autograf od Pawła Nastuli wydał mi jakiś mało sympatyczny, może to dlatego że Robert Jocz przegrał, nie wiem ale wrażenia po Nastuli mam średnie...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Tankman po takiej krótkiej gadce to dużo nie wywnioskujesz, ale jak się spotkamy to Ci opowiem coś o jednym z tych "sympatycznych" gości, nie chce na fourm pisać. Pozory mylą !

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
...ktos wychodził przy muzyce "Juno Reactor - Navras" ale zapomniałem kto :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 361
Ja dodam od siebie, ze finalowa walka powinna byc ostatnia i te konfetti sie nalezalo brazylijczykowi bo pokazal klase... i w ogole to jakos bez sensu bylo zorganizowane... Final powinien byc na koncu i to byla moim zdaniem OGROMNA gafa organizatorow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
wrzućcie jakieś linki do ściągnięcia walk, ale z czegoś normalnego (np. Rapida), bo na sendspace zawsze jest syf ze ściąganiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Gala fajna ciekawe walki było co ogladac
Kułak w 1 walce dostał kelnera i szybko go pokonał
Bardzo podobała mi sie walka Kołacina w stojce z Zawada kilka dobrych podbródkowych i kolan ale znowu oddał plecy zbyt łatwo
Robert Jocz hmm... zbyt wiele nie pokazał
Materla piekna walka niewiem jak Antoska uciekł mu z tej balachy ale bardzo ładnie walczyl Brawa dla obu
Piekna i prowadzona na wysokich obrotach walka Górskiego
Jóźwiak bezradny nei wiem czemu tak sie hamsko zachowywał
Kułak z Zawada powinnien wygrac Krzysiek po 2 rundach ale w dohrywce byl slabszy o wiele
Mendes pokazał sie z b.dobrej strony Materla niewalczyl tak jak miał walczyc musi poprawic stojke
Walka Mameda była najlepsza walka wieczoru ta obrotówka piekna Brawa dla Mameda
Juras dostał kelnera na przełamanie
No w finale wyższość techniki na siła
SUper FIght nie super tyko dupa fight jednym słowem Saleta nic nie pokazał jako bokser i kickboxer powinien cos pokazac chociaz w stojce jakies uderzenie a ten low kick jego to zenada ja lepiej chyba kopie nie popisał sie

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 776
Kurcze jedna rzecz mnie bardzo zdziwila otoz jak bardzo wytrzymaly na ciosy byl Zawada, przeciez dostal takie silne kolana od Igora i praktycznie nie ruszylo go to! Ogolnie impreza na dobrym poziomie tylko bym wyrzucil w przerwie te piosenki tych "rockmenow z anty radia".A najefektowniejsza technia to bez watpliwosci obrotowka Mahmeda

Born to fight, fight to win

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Frank Shamrock - wywiad (Renzo, Ken, EliteXC)

Następny temat

Woźnicki w Szwecji

WHEY premium