SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfrontacja Sztuk Walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2490
mysle ze organizatorzy nie przejmuja sie tym czy Saleta wygra czy nie, jest on chwytem marketingowym ktory przyciagnie wielu nowych widzow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
Kołacin nie ma szans żeby wygrać z Zawadą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Szanse są zawsze...

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
ale nie w tej walce pamietacie ostania walke Kołacina w KSW mowił rzped walka ze bardzo duzo trenował w parterze poczyniłwielkie postepy a co dał sie zadusic przedramieniem zenada

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Boze znowu ten Juras i ta otoczka robiąca z niego Cro Copa. Ja ******le masakra. Poziom tych gal jest żenujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2490
poziom KSW nie jest zenujacy, jednak moze okazac sie ze ta konfrontacja bedzie gorsza od wczesniejszych... Nie ma co gdybac, zobaczymy i ocenimy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Całej goli moze nie, ale powinni zmienic komentatora bo jak zapowiada to mam ochote strzelac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Fakt komentator jest żałosny, ale zwróccie uwage na komentatora w angielskim Cage Rage ! To jest jakiś żul z ulicy i ma jeszcze gorszy głos do zapowiadania walk. A z tym że ta konfrontacja będzie słabsza od poprzednich to ja się nie zgadzam, bo obsada mocna jak na nasze polskie warunki, wg mnie to będzie najlepsza edycja konfrontacji. Pozdrawiam !

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 586
oto przeciwnik przemka salety MARTIN MALHASYAN!
http://www.sherdog.com/fightfinder/fightfinder.asp?FighterID=1998 jego opis ile wlakstoczyl i takie tam. powiem tylko ze pokonal kiedys Sergeia Kharitonova!! a to nazwisko mowi samo za siebie tym ktorzy interesuja sie mma!! zalanczam link to ich walki
http://video.google.com/videoplay?docid=940722827181289125 
mam andzieje ze saleta dostanie takie baty od niego ze odechce mu sie walczyc!! bo ja osobiscie nie uwazam z eon zasluguje an walke wieczoru!!

amaru22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2490
no ten co walki zapowiadal byl mega słaby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Frank Shamrock - wywiad (Renzo, Ken, EliteXC)

Następny temat

Woźnicki w Szwecji

WHEY premium