SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfliktu Pudzianowski vs Okniński ciąg dalszy.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7543

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Pudzian jezdzil kilka razy na zawody do stanow a tak jak wiadomo sa kozackie steki i ot cala filozofia.Niepotrzebna klotnia ani jednemu ani drugiemu w niczym nie pomaga a oby dwom tylko szkodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
kuro,przecież Oknińskiemu chodzi o to,żeby zarobić przy Pudzillli,więc dla niego taka walka byłaby manną z nieba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mnie zaczyna już trochę męczyć ta cała błazenada i ciągłe potyczki słowne pana P. i pana O. Jeśli tak bardzo się nienawidzą teraz to niech to rozegrają po męsku na macie a może panowie jaj nie mają? Śmieszy mnie takie oskarżanie i odbijanie piłeczki robiąc sobie na złość. Przez takie zachowanie sport na tym traci :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzianowski i sport, dobre sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pudzianowski i nie-sport, dobre sobie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dla mnie większym sportowcem jest Pudzian niż Najman no ale jak widać dla każdego "sport" może znaczyć co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie na chwilę obecną obydwoje to "sportowcy". Co nie znaczy, że nie należy im się szacunek, że umieją na tym robić kasę. Niemniej z perspektywy czasu na pewno więcej ze sportem miał do czynienia boksujący Najman zwłaszcza z całą otoczka charytatywną, niż biznesmen-kryminalista noszący betonowe teczki tj. Pudzianowski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cała strongmeńska kariera nic nie znaczy? I o co chodzi z tym ostatnim zdaniem? Poza tym na ringu wyszło kto prezentuje wyższy poziom sportowy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kariera "sportowa" w organizacji która otwarcie dopuszcza pewne anaboliki, a mimo to dyskwalifikacja za przegięcie to jest coś innego niż boksowanie od małego gnoja (całkiem nieźle) i kiepskie boksowanie na zawodowym ringu w organizacji która nie dopuszcza wcale dopingu. Sport to nie tylko to co prezentuje się na ringu/macie - ale i poza nim. Pudzianowski na dobrą sprawę w sporcie zaistniał w wieku 23 lat, wcześniej niby boksował i niby karate, ale niestoczył żadnej oficjalnej walki z kimkolwie, że środowisku jest zupełnie nieznany. Ostatnie zdanie oznacza, że IMO więcej ze sportem ma do czynienia Najman który od małego się tym i tylko tym zajmuje, a ponadto organizuje akcje charytatywne. Niż skazany za niewinność na 19 mc Pudzianowski który w sporcie na serio zaistniał w wieku 23 lat i łapie się wszystkiego co mu tylko przyniesie kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Kolego dobrykoks a wg Ciebie Strongman to nie sport? Tytuły mistrza świata i rozpoznawalność Polski w całym świecie za sprawą Pudziana to jest nic? Mówisz że Najman trenował od dzieciaka a skąd wiesz, czy Mariusz też tego nie robił? Wymień mi osiągnięcia Najmana i Pudziana i porównaj je które mialy większą rangę i dzieki którym zaczęto mówić o zawodniku i jego kraju. Mówisz, że Pudzian się sprzedaje tak? No to przyjrzyj sie dokładnie co robi Najman który potrafi tylko ładnie wyglądać i mowić przed kamerą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on FOX wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Typer KSW XVII - dział "Hazard" zaprasza!

WHEY premium