SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny plan treningowy.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A pozniej sie okaze, ze jeszcze w nastepnym cyklu znowu obciazenia zabraknie i drazek znowu bedzie odstawiony na kolejny miesiac i tak w kolko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Bez drążka idzie zrobić plecy, bez obciążenia nie zrobisz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jezeli chodzi o plecy: 3. wioslłowanie hantlą [3s. 12/10/10] 19kg - cwiczenie wyciagniete z Jego dziennika. Uwazasz, ze tym ciezarem rozbuduje plecy i nie bedzie potrzebny drazek. Oczywiscie plecy w jakims stopniu rozbuduje, jednak lepiej robic podciaganie, a pozniej do niego dodac ciezar. Kitly nie ma 50+kg by mogl jakies te plecy zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hmm, przez pewien okres wykonywałem same wiosło z mc - plecy jakoś szły. Mało tego, brat robi wiosło, mc bo nie ma jak zamontować drążka - plecy jako tako wyglądają. Przestań już z tym faworyzowaniem ćwiczeń - sądzisz że jedno wszystko załatwi? Co do jego wiosła, to się nie wypowiadam, ale na pewno grzbiet robiony na wysokich zakresach też się rozwinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiosło jest jak najbardziej OK. Nie wierzę w wyższość podciągania nad wiosłowaniem (ta Wodynowska szkoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37250
MojeImie nie wiem może ja źle to robię (w co wątpię) ale człowieku już 19kg to dla mnie dużo i na 12 powtórzeniu jest ciężko... a mógłbym dać na hantle nawet 30kg tylko po co? A podciągnąć się podciągnę tyle że może z 5x.

Ogólnie chciałem dokupić 20kg i tak zrobię ponieważ na razie właśnie "WIOSŁUJĘ" więc plecy i tak idą a nogi nie będą szły jak będę mieć na nie 30kg+ ale później już kupię.


PS: Co do tych poręczy to całkiem mi się poyebały przedmioty... teraz zwracam honor całkowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37250
A po drugie będę się trochę bronił, że te ciężary są tak małe ale gdzie ja mogłem mieć progres ćwicząc planem mawashiego(bardzo dobry plan) tyle że problem tkwił w tym, że przez cale cztery miesiące miałem tylko 11kg HANTLA. Więc ten cykl 8 tygodniowy na masę zaliczam jako jedyny poważny, chodź powiem że tam o wiele bardziej się męczyłem i na 8 obwodzie ledwo stałem (dosłownie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Cokta
Bez drążka idzie zrobić plecy, bez obciążenia nie zrobisz nic.


Wolał bym mieć drążek niż te 50 kg obciążenia :)

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Nie wierzę w wyższość podciągania nad wiosłowaniem (ta Wodynowska szkoła

w tej kwestii jestem zwolennikiem teorii jaką prezentował Puma,czyli wyzszości tzw złotych ćwiczeń nad pozostałymi ćwiczeniami.
A wiosłowanie nie zalicza sie do tych "złotych" ćwiczeń.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37250
Może uda mi się wykołować kasę na drążek + 20kg..

PS: Do diety dodać trochę kcal czy może być tyle co było?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rźeżba

Następny temat

Trening

WHEY premium