SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kofeina a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
Jestem po 5 tyg. brania kreatyny, podczas ktorych znacznie ograniczylem spozycie kofeiny (1 porcja dziennie przed treningiem). Bardzo ciezko bylo mi wstac z łóżka bez porannej kawy wiec pytanko - czy w przerwie miedzy cyklami mozna zwiekszyc spozycie kofy ? Czy nie bedzie ona w jakis sposob powodowała "wypłukiwania" kreatyny z nasyconych miesni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Mr Olympia -> kakao jest w sam raz dla pakera, nie wime o co Ci chopdzi z tymi kaloriami? że nuby wysoko kaloryczne? a gainer to niskokaloryczny jest?


fukinhot - theobroma znaczy dokladnie "napój bogów" od theos - bog i broma - napój. ambrozja to niewypał, olimp juz dawno wycofał z oferty.


sorry za offtop - nie moglem sie powstrzymac.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-02 23:27:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
nic nie bedzie powodowała, looknij na stacki kreatynowe nie jeden z nowszych stacków zawiera sporą dawke kofeiny w składzie.

Zmieniony przez - Danielos40 w dniu 2007-12-02 14:08:48

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
Nie bedzie nic wyplukiwala, pij smialo. Kawa tez ma swoje dobre strony, jak np: przeciwutleniacze
pozdro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dokladnie, nic sie nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
to jest fakt
kawa nie jest zla
a nawet dobra ;] daje ci kopa

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
no wlasnie o to mi chodzilo, rozwialiscie moje watpliwosci. To od jutra po sniadanku wreszcie "napój bogów" ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
napój bogów to kakao (theobroma), nie detronizuj mi tu mojego rarytasu jakąs plebejską lurą

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-12-02 14:41:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Pamiętam te czasy kiedy jeszcze na forum panował mit o kreatynie i kofeinie że niby kofeina niweczy działanie kreatyny. Na szczęście jest już obalony. Pij śmiało.


faftaq:

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-12-02 14:43:14

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
No kakao bardzo dietetyczne rzeczywiscie w sam raz dla pakera..a na tej "plebejskiej lury" to połowa kulturystow nie potrafilaby zrobic treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
a i jeszcze : wlasnie o to chodzi ze ta kreatyna i kofeina to mit, ale wciaz pojawiaja sie artykuly np. Petera Forta ze niby jednak nie nalezy tych dwoch substancji laczyc. Zeby dmuchac na zimne staram sie wiec ograniczac, choc o calkowitej rezygnacji z kofy nie mam mowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mit - tylko z tym, ze nie do końca, jednak musiałbyś naprawde mocno przesadzić z ogolną ilościa wypijanej kawy- ale to juz bardziej ograniczać może przyrosty masy niż poprzez bezpośrednie obniżanie dzialania kreatyny.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-12-02 20:49:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona miesni

Następny temat

Którą odżywkę wybrać?

WHEY premium