SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kluf - czyli lepienie tłuścioszka FBW cz1

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
Lapson
- dzięki za odpowiedź i zapraszam do kontroli mojego dziennika w przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
No to kuruj się Green Berecie i na drugi raz troszkę zluzuj z tym treningiem. Co nagle to po diable. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
"Do teraz mam straszne zakwasy po wczoraj.. chyba nici z jutrzejszego treningu ... "

a no widzisz, kolejny powód do trzymania michy;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
Racja, racja
dzięki Panowie za wsparcie :)

ale tak to jest, jak się po roku powraca, muszę się z tym liczyc.. może rzeczywiście wczoraj przedobrzyłem troszkę..

Plan na jutro - basenik, jaccuzzi i sauna.

pojutrze kontynuuje !
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zwiększ podaż białka i połóż się szybciej spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
Dzień 3

Sen : 23:30 - 10:30
Stan : Mięśnie nadal z zakwasami.. szczególnie mi doskwierają zakwasy na tricepsie i częściowo na klacie i barkach.

Dieta:

Śniadanie : 2x200g Twarożek ze szczypiorkiem, 2 kanapki (ser i szynka), jabłko.
Obiad : 3x200g pierś z kurczaka + surówka z marchewką
Kolacja : jabłko i 3x szklanka z mlekiem.

Trening :
30 min biegu w równym tempie ok 7-8km/h.

Uwagi do jutra:
*obawiam się zakwasów na tricepsie.. są całkiem poważne, co robic? Czy wykonac mimo wszystko cały plan treningowy jutrzejszy zgodnie z ciężarami wcześniejszymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Jeśli tylko czujesz zakwasy, to wg mnie powinieneś nadal pauzować. Może Cię zdenerwuje, ale trudno... dieta nadal jest tragiczna. Wiem, że nie robisz rewolucji, ale zadbaj chociaż o treningi około treningowe. Nie może być tak, że po treningu jabłko z trzema szklankami mleka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
no tak, to co mam wszamac po 30 min biegu? Nie zmęczyłem się aż tak bardzo.. a przynajmniej nie będę miał problemów z zaśnięciem po 23, jak wczoraj. (Ostatnio cierpiałem na bezsennośc).

Może masz rację.. jeżeli jutro rano obudzę się z bólem od zakwasów.. no to pauzuję kolejny dzień .
Jeżeli chodzi o dietę, co byś zmienił? Co robię 'tragicznie'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Twoje źródła białek : jajka (szybkowchłanialne), wołowina, drób, ryby, inne mięsa, twaróg (długowchłanialne).
Twoje źródła węglowodanów: Niskie IG - płatki owsiane, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, chleb razowy pełnoziarnisty, kasza gryczana. Wysokie IG - ryż biały, rodzynki i inne białe oczyszczone rzeczy typu biały makaron, biały chleb itd.
Twoje źródła tłuszczy: Oliwa z oliwek, orzechy włoskie, migdały, olej lniany, tłuste ryby.

I teraz tak. Na każdy posiłek musi być białko. Wiem, że nawet serek homogenizowany Danio ma zawartość białka, ale nie o takich mowa. Któreś z tej listy co wymieniłem. Na pierwszy posiłek najlepiej sprawdzi się białko szybkowchłanialne czyli jajka, a na ostatni białko długowchłanialne czyli twaróg. Reszta posiłków, zwłasza okołotreningowe, to solidne mięso.
Do każdego posiłku prócz przed i po treningowego dodawaj zdrowe tłuszcze.
Do każdego posiłku prócz ostatniego dawaj węgle. Na posiłek potreningu raczej węgle o wysokim IG. Na pozostałe, zwłaszcza przedtreningowy mają to być węgle o niskim IG.
Prócz tego od groma warzyw, oprócz posiłków okołotreningowych. Warzywa są bardzo ważne, bo odkwaszają Twój zakwaszony organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1191
Thorgal
- łap soga, bardzo mi pomagasz.. stopniowo będę przechodził na dietę.
We wrześniu powinno wszystko grac.

Dzień 4
Sen : 00:30 - 11:00
Stan : lekkie zakwasy ogólne, można cwiczyc.. ale wolę przypauzowac, żeby jutro uderzyc z ciężarami bez żadnych obaw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 14 latka

Następny temat

Mój nowy FBW 16 Lat

WHEY premium