SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka nie rośnie - problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
hm... ja tez trenuje 6 miesiecy.. trening na klate robie raz czasem 2x w tygodniu.. 6-7 serii na plaskiej po 7 powtorzen, 3serie po 7powtorzen z glowa do gory i 3serie po 8powtorzen z glowa do dolu(ostatnio zaczalem robic trening niemieckich ciezarowcow). bez odzywek,bez diety.. 181cm wzrostu przy okol 75kg wagi i sila rosnie szybko obecnie wyciskam pod setke.

kombinuj..ja tam kidys jak mialem sprzet na chacie to zakladalem sobie np 40kg i machalem kiedy mi sie zachcialo..

oczywiscie cwicze bardziej rekreacyjnie i niezalezy mi na tym tak bardzo ;P

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Widze ze jestes zwolennikiem plaskiej, moja rada, na 2 miechy wywal calkowicie plaska z treningow, rob skos, sztangielkami, sztanga, jak masz dosep to wyciagi i maszyny.

Uloz diete, albo popraw aktualna jesli masz (dodaj kcal)

Cwicz klatke 1x w tygodniu rob ok. 12 serii

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
ja cwicze klate od 7 miesiecy na plaskiej w 6 seriach 3-4 razy w tyg i ładnie rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Wiele zależy od techniki wyciskania. Ja np na płaskiej nie potrafie wyizolowac klatki, bo wyciskam trójbojowo, czyli z tricepsa... Dlatego skos jest często świetnym rozwiązaniem.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Lord2u

Pieprz.sz farmazony

Rob tak dalej i powodzenia na mr.olympia

Rozumiem, ze mozna lamac pewne zasady, wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji, ale takie antagonizmy z normami, jakie ty wyprowadzasz...

Zmieniony przez - malysz666 w dniu 2007-10-02 21:47:43

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
mi sie fajnie tak cwiczy i lubie ten sposub cwiczen

zapomnialem dopisac ze po 10 powt i kazda seria do oporu

Zmieniony przez - lord2u w dniu 2007-10-02 21:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
sposob

Jak robisz tylko klate ewentualnie klatka+bic to moze i cos wtedy pojdzie.

Ale nie wprowadzaj w blad mniej doswiadczonych. Niech cwicza zgodnie z przyjetymi zasadami, poki nie nabiora troche doswiaczenia i nie poznaja swojego ciala.

Ps. junior fajne plecy, wydaja sie grube

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1029
nie robie tylko klaty i bica ... inne partie trenuje bez obciazenia wiec moze nie mozna nazwac tego treningiem silowym .. w ostatnim miesiacu przyttylem 3-4 kg nie cwiczac na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Plecy rosną, klatka nie tak szybko

A lord2u, gadasz głupoty w 50% swoich postów na forum. Jeśli nie chcesz komuś zaszkodzić, to zostaw swoje poglądy dla siebie.

Mówisz, że dobrze Ci idzie z takim treningiem... Wyciskasz na klatę 75 kg, tyle ile niektózy, co PIERWSZY raz przyszli na siłownie. Twoja waga też nie wskazuje na to, że jesteś chćby średniozaawansowany. Więc trochę pokory... A przede wszystkim WIEDZA. Pewne zasady treningowe (objętość, intensywność, regeneracja) są niezmienne.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Heh... ostatnio przeczytalem pare wypowiedzi lord2u i juz bylem sklonny myslec ze moze chlopak sie poprawil i przyswoil wiedze Ale widze ze powrocil stary dobry lord2u ktory pieprzy od rzeczy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testy sprawnosci-bieznia

Następny temat

Sztuki walki połączone z siłownią pomoc w ułożeniu planu!!!

WHEY premium