SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata+ plecy na jednym treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Witam, chciałem się zapytać czy taki trening klata+ plecy na jednym treningu to dobre rozwiązania? Daje sobie sprawę, ze są to dwie największe grupy mięśniowe dlatego potrzebują więcej serii i powtórzeń. Od jakiegoś czasu robię właśnie taki trening. Chciałbym zapytać się Was o opinie na temat właśnie takie treningu, pozdro ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
kwestia indywidualna czy ktos bedzie mial sile jeszcze do 2 partii sie przylozyc porzadnie i czy nie wyjdzie kobyla 2 godzinna. Jak da rade i bedzie mu lezalo to taki mini push pull wychodzi

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
TEORETYCZNIE nie jest to złe połączenie, ale wszystko sprowadza się do praktycznego doboru ćwiczeń, obciążeń, serii i rozkładu innych partii na przestrzeni tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Właśnie to samo miałem na myśli pisząc dodając ten temat ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No a skąd inni mają wiedzieć jak ćwiczysz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Ty najlepiej powinieneś czuć swój organizm. Ale połączenie jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Bardziej chodziło mi o to czy taki trening jest właściwy itp, bo mi taki trening bardzo pasuję i widać efekty po nim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
no to jest właściwy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Musisz wszystkiego próbować, zaskakiwać organizm. Nie tylko zmieniać ćwiczenia lecz i serie, kolejności wtedy uzyskasz efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2121
Polaczenie prawidlowe. Czy odpowiednie dla Ciebie? Sprawdz sam. Niektore osoby taki rozklad sobie chwala. Lubia trenowac w superseriach gdyz dzieki temu maja lepsze poczucia ukrwienia miesni. Czas na odpoczynek sie skraca i jest na pewno ciekawie gdyz tempo treningu jest szybkie.

Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds you plant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Wiem o czym mówisz. Dla mnie takie połączenie jest super i są efekty. Słyszałem, ze nie powinno łączyć się tych grup mięśniowych, bo są to największe partie ciała, ale chyba to mit ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres regeneracji dla poszczególnych mięśni

Następny temat

Trening początkującego na siłowni.

WHEY premium