SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan odnosnie metki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
matip mam do Ciebie akie pytanie w jakich dawkach brales metke jakos pierwszy cykl? Zamierzam brac 10 mg dziennie- czy taka dawka nie zachamuje mojego wzrostu?Czytalem ze lekarze przepisuja 5 mg metki dziennie jak komus zalezy na zlapaniu kilku cm to jak to jest wkoncu?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
wg. mnie to nie prawda ze srodki anaboliczne hamuja wzrost raczej androgenne/ na poczatku przygody z SAA mozna urosnac bo gdy duze dawki powoduja zablokowanie przysadki to mniejsze dawki jak mowisz mety 5mg-10mg moga powodowac jej uaktywnienie (przysadki) - wzrost HGH i tescia naturalnego dlatego kraza takie opinie.... ja moge ja potwierdzic na wlasnym przykladzie gdzie uroslem 2cm na mecie bodajze na 1 cyklu

jesli chodzi o 1 cykl to wogule bylo inne spojrzenie na swiat i rozpiski SETHA - bralem piramidke... na 2 raz wzialem 15mg ed

sam musisz sprawdzic jak bedziesz sie czul na metanabolu przy jakiej dawce i jaka Cie bedzie klepac ale mysle ze na poczatek nie ma co przesadzac gora 15mg ed

pozdro600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
dzieki.
A jeszcze tak zapytam dla pewnosci w co mam sie zaopatrzec na pelny cykl ( razem z odblokiem i oslonkami)na 100 metki

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
stary napewno nie zaloj hajsu na oslonienie watroby kup esseliw (drogi ale dobrze oslania) lub essenciale forte jeszcze drozszy ale w tym wypadku drogi ale dobry) do tego bialeczko weglowodany (chyba ze masz dobra diete) do tego b-compleks i wit a i e to by bylo na tyle jak chcesz zeby Cie dobrze kopnelo to wez 15 mg dziennie odblok 1 listek colmidu albo wcale wedle uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
odblok wz - ograniczysz spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
oslonki watroby to kupie nrmalnie w aptece bez recepty nie?
Na cyklu dam bialeczko i gainera do tego przestrzegana dieta i trening
a cos w razie gino? przy dawce 10mg ed moze wstapic gino? wole dmuchac na zimno i zaopatrzec sie w cos dobrego w razie gino tamox jest najlepszy tak?
I czy radzicie wziasc 10 mg dziennie czy 15? wezcie pod uwage to ze mam 17 lat i chce urosnac jeszcze wiem ze jesli chce urosnac powinienem nie brac sie za mete ale niektorzy po mecie rosna i nic nie hamuje wzrostu

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
10mg (2tab) po śniadaniu.
na gino nolvadex, ale wątpie, żeby po 10mg mety wyskoczylo ci gino.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
jaka jest roznica czy wezme 10 mg dziennie czy 15? jes twogole jakas roznica?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol+białko ?

Następny temat

meta+omka+wino+prop

WHEY premium