SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań odnośnie cyklu :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Witam wszystkich łobuzów Mam 4 pytania odnosnie cyklu który planuje zacząc od 1 -go października. Mam zakupione 3o szotów winstrolu depot desma, 3o szotów testovis, 1oo metanabolu polskiego, npp czeskie 14 opakowań, 2o tab. clomidu, opakowanie pregnylu j. 5ooo tys. 1)Pytanie odnosnie takiego cyklu czy bedzie dobry dla mnie ??
1-9 prop 1oo mg ed 2
1-4 meta 2o mg ed
1-7 npp 75 mg ed 2
4-11 winstrol 5o mg ed 2
2) kiedy dokładnie zastosowac clomid i hcg (jesli by ktoś mógł mi rozpisac to bradzo prosze)
3) Jakie odżywki/aminokwasy i witaminy zastosowac do tego cyklu pomijajac białko ktore mam na bierząco why protein 3kg
4) Zależy mi na dobrym w miare mięsniu zastanawiam sie czy leciec ten cykl z meta czy bez mety?? jeśli macie jakies zastrzeżenia lub poprawki to bardzo prosze chętnie Was wysłucham dzieki pozdrawiam :) pS. profil jest aktualny.

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ankiete daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
skąd mamy wiedzieć czy będzie dobry dla ciebie jak nic o sobie nie napisałeś

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
1. WIEK: 25
2. WAGA: 82/83
3. WZROST: 18o
4. WYMIARY:
-biceps: 4o+
-klatka: 107
-udo: 57
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat z przerwą 1,5 roku 7/8 miechów regularnie z dieta i suplami
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 4/5g
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 miechy temu 1oo/11o tab naposimu z odblokowaniem
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa w miare dobrej jakości
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 2 miesiące .. i jeszcze 2 chcem poczekac
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: 9o kg na serie bez maxów

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
trening 4 x w tygodniu poniedzialek, wtorek, czwartek i piątek/ trening na mase

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
11 tygodni bez przerwy na środkach ryjących wątrobę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
co byś zaproponował albo zmienił ?? wnioskuje poleciec bez mety ..

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
A gdzie ty wyczytał te 11 tygodni? Bo ja widzę 4 mety i to w nrmalnej ilości. A wino w szotach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dla Twoje wiadomości szkodliwość winka dla wątroby nie wynika z formy w jakiej jest przyjmowane, lecz jego właściwości, nie ma dużej różnicy dla wątroby czy tabsy czy strzały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
ok to moge wziąsc ten cykl bez mety nie ma problemu dla tego pisze i orientuje sie żeby nie popełnic błędów .. a z resztą wsio bedzie grało ?? chciałbym jeszcze rozpiske clomidu z hcg i do tego odzywki end witaminky jakie wziąsc tak żeby wszystko bylo zapięte na ostatni guzik

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Z tego co wiem to forma oralna jest bardziej toksyczna. Przy takich dawkach injekcyjnych może spać spokojnie. Wątroba nie wybuchnie. Niech dorzuci hepatil.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabletki na rzeźbę, suchą masę

Następny temat

Jakie wino obecnie, oral?

WHEY premium