SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań od początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 195
Mam 16 lat. Myślę, że to odpowiedni wiek, aby zacząć porządnie ćwiczyć. Chciałbym prosić was abyście odpowiedzieli mi na pytania zawarte poniżej:
1) Mój staż treningowy wynosi koło 2 miesięcy - z tego miesiąc FBW - które nie dało żadnych większych efektów. Może poza zrzuceniem troche tłuszczu. Moje pytanie brzmi czy mógłbym zacząć wykonywać trening na masę aby rozwinąć mięśnie? ponieważ ostatnio spróbowałem wykonwać przykładowy trening na mase i dużo bardziej odczuwam mięśnie po treningu...
2) Czy jest możliwe aby uzyskać takie ciało: https://www.sfd.pl/Kielon__Po_pol_roku_na_silowni-t539471.html
przy robieniu treningu na mase + spalanie tłuszczu za pomocą aerobów - obecnie w wakajce 2h rower na czczo
3) Głównie zależy mi na zrzuceniu tłuszcz z brzucha i ud - reszta mieści się w normie. W takim wypadku które ćwiczenia na brzuch polecacie: ABS II, a6w czy może zwykłe brzuszki + skrętoskłony itp.
4) Po ilu latach w moim przypadku można uzyskać takie ciało:
https://www.sfd.pl/Kielon__Po_pol_roku_na_silowni-t539471.html strasznie podoba mi się jego budowa
5) Mój biceps rośnie, tylko nie robi się z niego taka "kulka" jak u innych ;/ dlaczego?

Poniżej zamieszcze zdjęcia + tabelę
http://imageshack.us/g/155/p1010728cl.jpg/

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 77

Wzrost : 176

Obwód klatki : 99

Obwód ramienia : 32

Obwód talii : 99

Obwód uda : 60

Obwód łydki : 34

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -

Aktywność w ciągu dnia : Aktualnie wakacje - dużo czasu wolnego

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Rozpoczynam aeroby, rower, siłownia, program "300 brzuszków"

Odżywianie : Ułożyłem dietę według kalkulatorów na podwieszonych stronach - wiem, że będzie to za mało kcal niż mam zapotrzebowanie - ale mi tyle naprawdę wystarcza

Cel : Spalenie tłuszczyku, poprawa wyglądu

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : dobry

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jeżeli będzie taka potrzeba, jednakże wolałbym naturalnie "schudnąć"

Stosowane wcześniej diety : 1500 kcal - rok temu w wakacje schudnąłem 10 kg (86->76)

Zmieniony przez - Kornel95 w dniu 2011-07-17 07:18:00

Początkujący ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Ja bym jeszcze troche zredukował a potem brał się za mase , i odradzam a6w juz lepszy ten ABS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase :)

Następny temat

Prośba o ułożenie planu (lipo)

WHEY premium