SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw Hermod - kilka pytań od początkującego

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
- Na wstępie witam wszystkich użytkowników forum -

Jako że chciałbym rozpocząć przygodę ze sportem siłowym postanowiłem zakupić ławeczkę do ćwiczeń, pierwotnie myślałem o czymś z allegro tj. spokey lub coś podobnego, lecz po zapoznaniu się z informacjami na forach zainteresowała mnie ławeczka Hermod II lub III. Tak więc zanim podejmę decyzję o zakupie chciałbym zadać kilka pytań na ich temat.

Wstęp nieco przydługi mi wyszedł.
- Ławka zwróciła moją uwagę tym, iż można ją elegancko złożyć oraz można ćwiczyć brzuch, stąd moje pytanie, czy do brzuszków trzeba dokupić urządzenie do blokady ud, czy prasa do ćwiczeń nóg posiada taką blokadę oraz czy uda można zablokować modlitewnikiem? (poprzez obniżenie do najniższego poziomu)
- Stojak do sztangi na jednym ze zdjęć posiada na belce poziomej element który wydaje mi się łączy się z ławką, czy dobrze rozumuję?
- W ofercie jest kilka rodzajów modlitewników, w jednym pisze, że wysokość regulowana jest w 6 poziomach, natomiast w dwóch pozostałych wysokość regulowana w 7 poziomach, czy to oznacza że te dwa modlitewniki można wysunąć bardziej? (czy po prostu wysokość jest taka sam w każdym z trzech modeli, a różni się tylko lepszą regulacją)

Na razie tyle, ale myślę że zadam jeszcze parę pytań. Pozdrawiam

- Brand New Sin -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
posiadam 2 rodzaje modlitewników oraz lawke hermod:)
co do łąwki heromod lawka spisuje sie bardzo dobrze jak chcesz mozesz zobaczyć moją recenzje jest do niej link pod moja wypowiedzią
co do modlitewnika to da rade nim z blokować nogi :) a co do tego ktory ma wiecej poziomow regulacji to dla mnie to nie robi roznicy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Wojeo Zablokujesz nogi ale o bezpieczeństwie nie ma tu mowy

Jak masz jeszcze jakieś pytania to czekam z niecierpliwością a na wyżej wymienione pytania odpowiedział użytkownik abs

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
Recenzję wielofunkcyjnej ławki hermod czytałem, fajnie napisana + zdjęcia.

O maksymalną wysokość na jaką można podnieść modlitewniki pytam dlatego, iż czytałem w jednym z postów jak jeden z użytkowników o wzroście ponad 180cm miał pewne problemy z pracą na modlitewniku, mój wzrost to 193cm dlatego też mam obawy czy będzie mi wygodnie??

- Brand New Sin -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Wojeo ja mam 188cm wzrostu i mam modlitewnik fakt nie Keltona ale nie mam większych problemu z robieniem na modlitewniku i to nie na maksymalnej wysokości wolę nawet i niżej jak jest

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-10-26 19:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
Dzięki Duda za szybką odpowiedź, kolejna sprawa wyjaśniona

A jeśli byłbym zainteresowany zestawem Hermod III tylko zamiast modlitewnika HZ1 chciałbym aby w zestawie znalazł się modlitewnik HZ5 istnieje taka możliwość? Jeśli tak to jaka byłaby wtedy cena za cały zestaw?

- Brand New Sin -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Wojeo Jak najbardziej taki zestaw będzie kosztował 238+ koszty wysyłki

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
Rozumiem że podałeś mi teraz cenę za zestaw składający się z ławki hermod + modlitewnika hz5.

Natomiast mnie interesuje zestaw taki jak w linku http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/305 plus do tego modlitewnik HZ5 (zamiast HZ1 pokazanego na zdjęciu)

- Brand New Sin -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
modlitewnik hz5 jest super mam dwa rodzaje modlitewnikow HZ1 i HZ5 ale uzywany jest tylko hz5 bo jest bardzo wygodny jak masz jakieś pytania odnosnie sprzetu to z chęcią ci pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Uwierz że jak zamówisz

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/304
+
HZ5
wyjdzie Tobie taniej niż zestaw Hermod 3 z zamianą modlitewnika

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
Podliczyłem szybko tak jak pisałeś czyli zestaw Hermod II + modlitewnik HZ5 + przelotka, bolec i pokrętło Kelton = 342,99zł więc nie wiem czy tak jak mówisz będzie taniej? Chyba że ja coś źle liczę.

- Brand New Sin -

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie do posiadaczy stojakow HS1

Następny temat

Kelton drążek do sufitu HD9

WHEY premium