SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kicia 1985 - Jak osiągnąć szczupłą sylwetkę przy niedoczynności tarczycy?

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 24023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Postanowilam ze chyba lepiej zaczac od diety bez ciecia kcal tylko codziennym treningiem robic ujemny bilans, czy to dobry pomysl?
U mnie to działa ale nie mam dużo do spalenia i nie stosowałam głodówek i innych dziwnych diet, więc metabolizm jakoś się kula.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
I czy ktos moglby mi podac link do dziennika redukcyjnego osoby ktorej udalo sie schudnac wiecej niz 30 kg co by mnie zmobilizoac i dac nadzieje ze i mnie sie uda? Jest tu ktos taki?

Bardzo dużo zgubiła Shrimp, a ten dziennik to skarbnica wiedzy no i kupa motywacji, także polecam: https://www.sfd.pl/Nagroda_Trec_7/2011_shrimp2_/_redukcja/_podsumowanie_6miesiecy_str._81-t695381-s81.html

Powodzenia. Obyś teraz wytrwała w swoich postanowieniach

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
może wklej od początku ankietę, żeby szefowe były na bieżąco,
będzie wiadomo co i jak na chwile obecną

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i zacznij stosować i wpisywać dietę jaka ci Marta rozpisała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977
Witam, dziekuje za odpowiedzi. U mnie jest ten problem, ze nie mam jeszcze kompa i z komorki lacze sie z internetem. Teraz jestem na normalnym wiec uaktualnilam ankiete i ja dolaczam. Przeczytalam caly dziennik Shrimp - jestem pod wrazeniem i dlugo mi zajelo by wszystkie strony przeczytac. Jestem zmotywowana do walki dzieki jej dziennikowi takze dziekuje za link. Teraz tak: czy moge zalozyc sobie dziennik taki jak wszyscy maja i tam wpisac swoje zamierzenia oraz wytyczne od Marty itd? Ankiete w razie co wklejam i tutaj bo nie wiem czy ten temat lepiej nie potraktowac czysto informacyjnie a dzienniczek bym sobie zalozyla z checia.


Płeć : Kobieta

Wiek : 26

Waga : 108

Wzrost : 168

Obwód klatki : 112

Obwód ramienia : 53

Obwód talii : 102

Obwód uda : 82

Obwód łydki : 58

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : ponad 50%

Aktywność w ciągu dnia : brak

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : na razie brak

Odżywianie : lubię wszelkiego rodzaju warzywa, mięso w każdej postaci, zupy jarzynowe, pomidorowe. Nie lubię nabiału/jogurtów/mleka, otrębów pszennych, jałowego jedzenia, za to ostre przyprawy jak najbardziej. Uwielbiam tez pieczywo i ziemniaki niestety.

Cel : redukcja

Ograniczenia żywieniowe : nie przelkne sledzi, kefiru, maslanki, mleka, jogurtu itp

Stan zdrowia : zdiagnozowana niedoczynność tarczycy, podejrzewam tez dominacje estrogenowa.

Preferowane formy aktywności fizycznej : trening siłowy (3-4x w tyg) oraz aeroby (do 5x w tyg)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Aktualnie: Omega 3-2g dziennie, Selen 100uq, WitC 1000mg, Magnez+B6+Cynk. Ok.2 lata temu stosowałam: Tight, Therm Line Forte, Linea, Clenburexin, Meridia itp spalacze.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : kopenhaska, 1000kcal i mniej, inne głodówkowe “diety z gazet”, monodiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
MARTA IZA wygooglalam ten watek przy okazji .....MEDAL ZA CIERPLIWOSC,


a lasce ...bana za szkanie dziury w calym zamiast cos zrobic ze soba .....ilez ona waszego czau zmarnowala ...a tu laski walcza ....i czekaja...reszta komentarza niecenzluralna ************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7977
W takim razie prosze o bana. Mam gdzies forum gdzie po jednej porazce czlowiekowi sie mowi, ze jak raz zawalil to ch** z nim. Wiec prosze o usuniecie wszystkich moich tematow i mojego profilu. Koniec. Nikomu nie polecam takiego chamskiego forum gdzie przywileje maja tylko osoby ktorym OD POCZATKU sie udalo a te ktore raz nawalily to juz ch** z nimi. Chcialam tylko wiedziec czy dobrze sobie wszystko poukladalam ale skoro na 3 wyrazy komus brak czasu na uzytkownika z rocznym stazem to dla mnie dno. Nikomu nie polece tego forum a wrecz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
kicia, chyba wcześniej miałaś forum gdzieś, bo od jakiegoś czasu nie piszesz w nowym wątku - dlaczego? odpowiedziałam Ci, poukładać sobie na tydzień jest łatwo, pytanie co zrobisz dalej (a tu cisza ), tymczasem masz wszystko co mieć powinnaś, a że moderatorki nie są na Twoje wezwanie? no sorry
zasady tu są może trochę brutalne, ale życie też bywa

leah - po co odgrzebujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
loferne
leah - po co odgrzebujesz?
bo googlalam na temat niedoczynnosci tarczycy ....i wpadlam przez wujka googla na ten watek ......przeczytalam ...i bylam w szoku ........dziewczyny tyle jej czasu poswiecily a tu taka kicha...i tyle .....skomentowalam ...... odgrzebanie nie bylo celem samym sobie ....choc wiedzy jest tu sporo dla kazdej laski z niedoczynnoscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
leah
....choc wiedzy jest tu sporo dla kazdej laski z niedoczynnoscia
Dla mnie chociażby Wątek naprawdę mi pomógł w ogarnięciu diety, myślę że innym dziewczynom też by pomógł, dlatego szkoda by było go usunąć...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

esti_91/Redukcja

Następny temat

Patrycia / Co dalej?

WHEY premium