Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
rysy twarzy ma bardziej męskie niż niejeden facet ale to na bank l-karnityna a tak an pwoaznie to oczywiscie gratulacje.Zawsze cieszy jak ktoś z Polski odnosi sukcesy
ale macie górnolotne żarty...
gratuluje p. Kamili - duży sukces i świetna sylwetka!
...
rowniez gratuluje.

swoja droga, ciekawa ta federacja w ktorej wystartowala. spojrzcie na inne zawodniczki, zupelnie inna forma i inny wyglad od Kamili. duza masa miesniowa, dobra definicja, rzezba... zeby bylo ciekawiej, startujac w Polsce mialaby odlegle od podium miejsce i komentarze ze jest zbyt duza, zbyt umiesniona. wystarczy porownac jakiekolwiek fotki z MP fitness. u nas na podium stawaja calkiem inaczej wygladajace zawodniczki.

heh. no i u nas laski nie moga startowac w stringach
...
G piotrek OLIMP TEAM
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
09.06.2006 Kamila również wygrała Mr World w Dublinie.Wygrała także kategorie overal a Andfrzej Brzeziński mając życiową formę i bardzo mocnych rywali zajął piąte miejsce kategorii masters.