Kamila Porczyk (3-0, 1 SUB) będzie rywalką Anity Bekus (1-0) podczas gali Fight Exclusive Night 24, która już 16 marca odbędzie się w hali COS Torwar. Limit umowny tego starcia to 55 kilogramów. Bekus to 28-letnia zawodniczka trenująca w klubie Shark Top Team w Łodzi. W 2017 i 2018 roku Bekus stoczyła sześć pojedynków amatorskich i wszystkie z nich wygrała. We wrześniu ubiegłego roku zmierzyła się w swoim zawodowym debiucie z Hanną Gujman i pewnie pokonała bardziej doświadczoną od siebie rywalkę. Pojedynek w Warszawie będzie jej debiutem w federacji Fight Exclusive Night.

Kamila Porczyk jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Przygodę ze sportem rozpoczęła od akrobatyki, którą trenowała w kieleckiej Tęczy. Z powodzeniem rywalizowała na arenie międzynarodowej w fitnessie. Urodzona w Pionkach, zawodniczka trzykrotnie zdobywała tytuł mistrzyni świata. W MMA zadebiutowała w 2013 roku w Darmstadt, gdy pokonała przez poddanie Jane Wagenhuber. Swój ostatni pojedynek stoczyła w kwietniu 2017 roku zwyciężając decyzją sędziów Bułgarkę, Anitę Doganową.

Czy trzykrotna mistrzyni świata pokona swoją konkurentkę? Dowiemy się już niebawem. To będzie fascynujący pojedynek!

Przedstawiamy teaser wideo zapowiadający walkę Kamili Porczyk z Anitą Bekus.

https://www.youtube.com/watch?v=6_mfiytnfvc

Karta walk FEN 24:

+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek VS TBA *

77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk VS Kamil Gniadek *

85 kg, K-1: Radosław Paczuski VS TBA *

55 kg, MMA: Kamila Porczyk VS Anita Bekus

80 kg: Arab VS Wujek Samo Zło

120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński VS Szymon Bajor

66 kg, MMA: Kamil Łebkowski VS TBA

84 kg, MMA: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka 2

77 kg, MMA: Marcin Krakowiak VS Michał Tarabańka

TBA VS TBA

* Stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night.

Komentarze (1)
lordknaga

nie znam tych dwoch 'dam' ale bardziej mnie interesuje jak bedzie wygladac walka tego transwestyty w rozowych wlosach vs tej plastikowej obrzydliwej piosenkarki godleskiej z tymi jej wstretnymi przerobionymi silikonem cycami i tymi napompowanymi warami :-D przeciez ona dostanie w jape, to jej leb wybuchnie, tam tyle botoxu siedzi, ze moze permanetnie cos jej sie z ryjem stac :p

2