SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamila Porczyk - Miss Universum

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Bravo Kamila i Bravo Andrzej!!!

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
Dużo zdjęć jest też na www.strongman.pl
A połowa sukcesu KAMILI to są jej silikony, bo jak inaczej wytłumaczyć to jak wygląda obecnie a jak kiedyś http://body.builder.hu/imagebank/pictures/1070091959.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
coz. powiekszony biust to jej dodatkowy atut na scenie, w koncu to glownie faceci sa sedziami. nie ma sie co oszukiwac. tylko ze Kamila ma na prawde rewelacyjna forme i biust to tylko dodatek do tego. wygrywa sie dzieki przygotowaniom, a nie dzieki pracy chirurgow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
implanty to praktycznei norma w tym sporcie u kobiet jesli chodzi o piersi.Widzicie jak one są pocięte,wyrzezbione na tym poziomie.Gdyby nie sylikon to wiekszosc z nich miałaby fistaszki i ciężkobyłoby je owinąć jakimkolwiek biustonoszem,bo nie bylby on potrzebny.Piersi to tłuszcz i woda,a w przygotowaniach do zawodów to i to redukowane jest prawie do zera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
zabwne - bo mnie maly biust u kobiety a tym bardziej fotnesk iw niczym nie przeszkadza ... poza tym t onormalne przeciez ze na redukcji maleje i czemu ukrywac rzeczywistosc? redukcja sie skonczy to i on odzyska dawne rozmiary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
No z a robi sie D

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
a ktos wie gdzie mozna uwidziec aktualne w miare foty pani oli kobielak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 658
Ale rzeźbę to ma KAMILA niesamowitą. Do tego te implanty i teraz prezentuję niesamowitą formę. Dla mnie po prostu bomba. Trzeba się będzie gdzieś wybrać na jakiś jej pokaz i zobaczyć ją na żywo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a wg mnie to wyglada fatalnie ;/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
gratulacje dla kamili ale tak szczerze to nie podoba mi sie jej sylwetka jak dla mnie za duzo miesa ale i tak szacuneczek za osiagniecia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dennis James - najnowsze zdjęcia!

Następny temat

Elite Pro Tour - Kijów

WHEY premium