SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Witam.
Mam pytanie odnośnie kaloryfera a mianowicie czy ćwicząc na masę na siłowni można by spalić jakoś tkankę tłuszczową bez jako takiej diety?
Zacząłem od jakiegoś czasu robić brzuszki systematycznie jakieś 6 ćwiczeń w tym: brzuszki pełne, pół brzuszki, double crunch, i 3 inne. Mam możliwość jeżdżenia na rowerku stacjonarnym. Jak myślicie czy z 4-5razy dziennie robiąc brzuszki do tego 15-30 minut jeżdżenia oraz jako tako brak słodyczy etc. wystarczy by choć trochę ujrzeć tzw. 'kaloryfer' ? a i do tego na przełomie kwietnia/maja mam zamiar 2 razy dziennie biegać.
Dziękuje.


Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2011-03-21 19:32:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Dobra prosiłem już nie wypowiadać się na ten temat, ćwiczę dalej masowo bez żadnej diety na spalenie tkanki tłuszczowej, jak będę miał redukować wtedy zwrócę się do was.
Chrisshyn, jak mozesz to zapodaj te ćwiczenia i tyle na ten temat dziękuje dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
1. Nie ma takiej możliwości. Masa albo redukcja, a jeśli redukcja to konkretne podejście. Poza tym, żeby ujrzeć kaloryfer trzeba wcześniej zrobić porządne mięśnie.. Do tych wakacji nie wyrobisz..

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Nie zgadzam się z opinią tg3. Oczywiście wszystko zależy od genetyki, ale sprawa jest dosyć logiczna, nie potrzeba wiele oleju żeby coś wykombinować. Wiadomo, iz spalasz tłuszcz, gdy twój bilans kaloryczny jest na plus, czyli np. masz zapotrzebowanie 3300kcal, z racji treningu na mase spożywasz 3500kcal, a spalasz dziennie 3600kcal. Teoretycznie powinieneś juz wtedy spalać, ale 100kcal, gdy do efektu "kaloryfera" potrzeba spalic ich załóżmy 50.000kcal to wiadomo, nie za wiele. Jesli zarzucisz odpowiednią dietę i cześc węgli (ktorych jednak powinienes jesc sporo, z racji treningu masowego) zastąpisz tłuszczami, w postaci oliwy, otrębów, orzechów, migdałow to efekty będą widoczne znacznie szybciej. Szczerze mówiąc na twoim miejscu aeroby ograniczyłbym do 15 minut w dni nietreningowe i gora 10 w treningowe. Jesli stosujesz odzywki typu białko, kreatyna, twoje spalanie bedzie jeszcze efektywniejsze, przez antykataboliczne własciwosci tych produktow. Jesli chcesz moge ci polecic pare dobrych cwiczen na brzuch, ktore dobrze angazuja ta partie i zmuszaja do wzmozonego spalania w okolicach "bebna". Jednak jestem zdania, ze poki trenujesz na mase, skupiaj sie głownie na niej, a redukcje pozostaw samoczynnym efektom :)

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningu nie zmieniaj . Zrób sobie dietę redukcyjna jeśli potrzebujesz np. 3300 kcal dziennie to Twoja dieta powinna mieć 2800/3000 kcal aeroby w dni nie treningowe 30-40 min a w dni treningowe najlepiej zaraz po treningu aeroby 20 max 30 minut . Brzuch trenuj tylko na treningach na siłce np. 3 razy w tygodniu i z mniejsza liczba ćwiczeń żeby nie palić mięśni . Jeśli masz dobra genetykę to może Ci się udać . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Od dziś zażywam xpanda i orotan kreatyny. Tak myślałem że to raczej będzie mijało się z celem ale o takie właśnie odpowiedzi mi chodziło aczkolwiek uważam że jeżeli ćwiczę na mase i dajmy na to zapotrzebowanie to 3300kcal a spożywam z 3500 to na siłowni troche to zbijam poprzez intensywny wysiłek. Chodzi mi o chociaż lekkie odsłonięcie mięśni, troche je czuć bo kiedyś robiłem a6w, do tego jak mi sie chciało brzuszki i jak wspominałem od jakiegoś czasu intensywnie napieram ćwiczeniami.

chrisshyn, jak możesz to podbij na GG: 11766196 bądź odpisz jakoś te ćwiczenia tutaj jeżeli można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
Miałeś efekty po a6w? Robiłeś to jednocześnie z brzuszkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
1.Nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu

2.Panie chrisshyn nie na kazdego działa ten 'trik' z tłuszczami.

3.Najlepszymi ćwiczeniami na brzuch i spalenie tłuszczu są przysiady i martwy ciag.

4.Kreatyna ci NIC nie da bez diety i jakiegokolwiek pojęcia którego nie masz.

5.Tak częste trenowanie brzucha nie ma sensu, nic ci to nie da oprocz słabszych efektów. Patrz też pkt. 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Viren
Wiem, że nie ma miejscowego spalania tłuszczu i nigdzie nie pisałem o miejscowej redukcji..
Chciałem się tylko dowiedzieć czy da rade jako tako spalić troche tłuszczu przy treningu masowym. Doskonale wiem o tym, że przy redukcji powinna być dieta bo bez tego to lipa lecz jak wyżej napisałem chciałem tylko spytać czy dałoby rade troche tkanki usunąć przy treningu masowym z brzuszkami i aerobami, planuję kiedyś zrobić redukcje z dietą odpowiednią etc. lecz na ten czas chciałem tak tylko..

james86, takie średnie lecz nie doszedłem do końca gdyż ostatnie dni zajęły by mi zbyt dużo czasu na samo a6w.

Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2011-03-21 23:09:58

Zmieniony przez - xmajkeeel1 w dniu 2011-03-21 23:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Po co te brzuszki ?

Przypilnuj diety i treningu a masa mięsniowa powinna wzrosnąc, tłuszczowa spaść, to wszystko zalezy od jedzenia, jeśli twój poziom wytrenowania jest niski to efekt będzie bardziej widoczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3296
Rośnie a tłuszczowa spada jako tako lecz chciałem jej jakoś pomóc dobra ok już wszystko wiem na ten temat. Dziękuję i pozdrawiam jak można to prosze zamknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3415
Viren [/], no nie zupełnie masz rację z tym miejscowym spalaniem tłuszczu, ponieważ ono jak najbardziej istnieje, ale wynika z zaawansowania. Jesli chodzi o ten tzw "trik" z tluszczami to dziala tylko, jesli dany osobnik ma bf nizszego niz 12%, xmajkeeel1 , staraj sie spozywac pokarmy o niskim indeksie glikemicznym, a wysokie, jak np. banan, rodzynki tylko po treningu, alby uzupelnic glikogen

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY PROSZE O POMOC

Następny temat

jak trenować na mase

WHEY premium