SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper 95 Hiszpania debiuty 2016

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Pierwszy!!!


Nie sprawdzałem dzienników tutaj i nawet nie wiedziałem, że swój prowadzisz. Będę obserwował

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Zapraszam ;) Mam nadzieje że Ty powrócisz do swojego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Day 21 Masa

Regeneracja:

3 + 5 h


Domsy:

Nogi bolą strasznie Nie ejstem w stanie nawet zrobić rozgrzewki .




DNT

Środa , Czwartek , Piątek :

Ponieważ domsy mam niesamowite na duwłowych i łydkach to nie zrobie ani przysiadów anie martwego więc w tym tyg żeby sie nie namieszało odpuszcze sobie treningi pull / push i zrobie w środe Klate + barki i Plecy + łapy a w Piątek brzuch , przedramie i może coś jeszcze.









Wit Min - 1 kaps
Wit C - 1 kaps
Probiotyki - 1kaps
Magnes - 1 kaps
Zma - 2 kaps





Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-10-20 22:33:27

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-10-20 22:48:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Day 20 Masa

Regeneracja:

7 h

Domsy:

Lekkie na łydkach i dwójkach.




DNT




Wit Min - 1 kaps
Wit C - 1 kaps
Probiotyki - 1kaps
Magnes - 1 kaps



Narazie powróciłem do wcześniejszej wagi ( co w okolicahc 69 kg ) więc będe podbijał kcal i patrzył co sie dzieje. Narazie leci tylko siłowy więc aż tak dużej nadwyżki nie potrzeba mysle że na 3400-500 kcal będzie coś szło w góre .




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Ale u Ciebie dieta w kratkę idzie raz tyle kalorii w DT, innego dnia 800 kcal mniej, trzeciego 50g tłuszczy więcej, czwartego 100g tłuszczy mniej

Pewnie nie chce Ci się albo masz minimalną wyj**kę na dietę, ale jednak ja na Twoim miejscu jakiś schemat bym opracował. U mnie by się nie sprawdziło "każdy dzień co innego", nie wiem, jak Ty czujesz po sobie


BTW. Jakieś aero/interwały kręcisz też?

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Zero aero leci , okazjonalnie gra w piłke , ale chyba wrzuce jakieś aero / boksowanie w dnt. Dieta wiesz co , narazie lecą wysokie węgle i imo lepiej sie czuje co do makrosów to nigsy sie ich nie trzymałem :p ważne żeby było te minimum białka.. krata na bruzchu jest , kcal teraz jeśli zdrowie dopisze będą regularnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Rozumiem nie śledziłem od początku dziennika, dlatego ponowię pytanie pewnie już popularne było jakieś foto w dzienniku już? Albo kiedy planujesz pokazać aktualny stan rzeczy?

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Podstawa jest, bf niski, musi być dobrze! Tylko się do tej michy k*rwa przyłóż!

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurek a co z tobą? co sie dzieje? jak progress? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy MaxikingCA

Następny temat

W pogoni za kilometrami [DT]

WHEY premium