SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper 95 Hiszpania debiuty 2016

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
dobra forma - estetyczna, ja tez bym dorzucil kcal z 200 poki co niski bf jest wiec organizm to przerobi bez wiekszego ryzyka odlozenia tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja bym spokojnie dawał po 50-100kcal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
No niby idzie waga w góre i w maire czyto wszystko ale po skończeniu Phat wleci raczej jakaś mała redu ( będe przeplatał cykle na mase - rzeźbe ) więc myśle że nic sie nie stanie jak będa zamiast 100 kcal ew dodawać 200 kcal ew .. tymbardziej że potrzeba dużo jeść przy tym planie , aktywnośc fizyczna też spora bo 5 x week leci 40-50 min rowera dość intesywnie + 5 razy silowy + jakaś tam gra w piłke / basen. Od przyszłego tygodnia zaczne zwiększać o 200 kcal i będe patrzył co sie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Jak masz zamiar takie cykle rozkładać? Jak długo okres masowy i jak długo okres redukcji?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
a co sie bedzie mialo dziac? masa bedzie szla:D:D ja chyba podwyzszam u siebie kcal na 2900/3000 bo poki co nic ciekawego sie nie dzieje no ale musze uwazac bo jestem endomorfikiem i wiadomo jak to sie moze u mnie skonczyc:| Kacper ile miesiecznie na plus na wadze jest? z 2kg? ja narazie stopniowo dodaje i nic nie idzie do przodu w ten tydzien to nawet spadam powoli bo niedzienym obzarstwie jaies 6tys kcal wpadlo:D i w chu.....wody nalapalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
SnicK
Jak masz zamiar takie cykle rozkładać? Jak długo okres masowy i jak długo okres redukcji?


Masa gdzieś koło 2-3 miesięcy redu zależy , poprostu chce konczyć mase z widoczną kratą na brzuchu a redukować do takiego stanu żeby mieć dobrą podstawe pod kolejną mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
LipnyKoksu
a co sie bedzie mialo dziac? masa bedzie szla:D:D ja chyba podwyzszam u siebie kcal na 2900/3000 bo poki co nic ciekawego sie nie dzieje no ale musze uwazac bo jestem endomorfikiem i wiadomo jak to sie moze u mnie skonczyc:| Kacper ile miesiecznie na plus na wadze jest? z 2kg? ja narazie stopniowo dodaje i nic nie idzie do przodu w ten tydzien to nawet spadam powoli bo niedzienym obzarstwie jaies 6tys kcal wpadlo:D i w chu.....wody nalapalem.


Jesteś Endo więc musisz wszystko bardziej mieć pod kontrolą , jak znajdziesz perefkcyjną proprocje makro w swojej diecie to będąc endo nawet możesz w miare czysto masować a pas leciutko będzie sie zwiększał , dorzucja śmiało kcal i wrazie czego dodasz cardio . U mnie od paru miesięcy to wychodzi gdzieś pomiedzy 2-3 kg miesięcznie ( też wliczaj w to nabieranie wody itd ). I tu jest właśnie problem że endo sie obżeracie w cheatach jak nigdy a później płaczecie przed lustrem ,ja syfiastego jedzenia prawie wogóle nie tykam bo nie moge ( rewolucje żołądkowe itd ) cheatów nie robie a wręcz czasem sobie zrobie dzień gdzie jem co chce i to w małych ilościach ( żeby odpocząć od żarcia :D ). Jedyne " niezdrowe " rzeczy w moim jadłospisie to czasem wpadnie łyk monstera czy coli , żelki , płatki kukurydziane , czipsy i jakiś kebab ewentualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też endo, ale sie nie obżeram, bo jak sie dorwe do śmieciowego jedzenia to tygodniami sie ciągnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
u mnie juz jednodniowe obzarstwo daje kiepskie skutki, teraz w niedziele zjadlem m.in jakies 700g ciasta i masakra jak mnie momentalnie zalalo jeszcze z 3/4 dni i dojde do wygladu z przed zalania wiec w sumie tydzien czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy MaxikingCA

Następny temat

W pogoni za kilometrami [DT]

WHEY premium