SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper 95 Hiszpania debiuty 2016

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ty to robisz ze tyle masujesz i nadal six pack widac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
bo mało je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak pomysle kiedy sie u mnie schował to....



zaraz... u mnie go nigdy nie było widac :c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
u mnie brzuch sie schowal jakies 2/3tyg po redukcji ;d widocznie ma szybki metabolizm skoro krata nadal widoczna, mnie niestety zalewa momentalnie ale tez po czesci sam sobie winien jestem - procz silowni malo sie ruszam, jedynie jeszcze w pracy w sumie poza tym sie lenie:|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może masuje tak jak ja, 0,6g na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
ale to i tak od organizmu pewnie zalezy, mi na tydzien wpada ok 0,3-0,4kg a mnie zalewa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze cie wodą podlewa, z całym szacunkiem koksu, ale jak patrze na avek to sie nie dziwie ze krata zginęła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
avatar to nie byla moja szczytowa forma:D w szczycie bylo troszke lepiej ale i tak dupy nie urywalo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Czesiek raczej 8pak nie ma takiego czegoś jak six pack Nie bo mało jadłem .. pisze ża prawdziwa masa zaczyna sie teraz . Ale jakoś beznadziejnie nie wyglądma przynajmniej wstydu na plaży ni ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Wtorek MASA DNT

Dzisiejszym dniem kończy sie czas wakacji , jutro zaczynam szkołe do tego siłownia , zarabianie pieniędzy , dieta itd więc dni będą szybko mijały oceny mam nadzieje w szkole będą jak najlepsze i masa będzie wpadać wreszcie ! W nocy regenerejszyn było chuyowe że tak powiem bo strasznie drapało w gardle i miałem jakieś ataki kaszlu , przez ostatnie 2 dni pada i jest wilgoć gdzieś koło 95 % więc może dlatego tymbardziej że świszczy mi w płucach , gardło już mniej boli ale mimo wszystko odpuściłem trening nóg i zrobie go jutro
Mało czasu mam strasznie ostatnio i będzie go coraz mniej a szkoda bo nawet nie mgoe przejrzec wszystkich dzienników

Motywacja za to jest ! Więc mam nadzieje że zdrowie dopisze i jak sie wylecze to będzie masakrator na treningach

Regeneracja:

5 h + musiałem odespać 4 h opułudniu bo byłem bardzo zmęcozny dobrze mi te 4 godzinki zrobiły

Domsy:

Łapy 5/10
Klata 8/10

Dieta:

Równiutke 3600 kcal





Bonusik:

Musze częściej wracać do tego filmiku żeby przypomnieć sobie jaka jest moja motywacja





Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-09-23 22:38:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy MaxikingCA

Następny temat

W pogoni za kilometrami [DT]

WHEY premium